[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4655: Undefined index: WHO_WISITED_TODAY
Ocean Souls • Zobacz wątek - Oceń utwór, którego słucha użytkownik powyżej!

Zaloguj | Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 27 wrz 2022, o 18:12

Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 lip 2015, o 14:08 
Imaginaerum

The Black Keys - Weight Of Love.
Fajny melancholijny klimat, dobre zgranie instrumentów i wokalisty. W sumie nie ma w nim nic zaskakującego. Gdzieś tam słyszę przebłyski Zeppelinowskiego "No Quarter", trochę takiej psychodelii/ space rocka spod znaku Floydów. W sumie nie dziwi mnie - po przesłuchaniu tego kawałka - określenie, które gdzieś chodzi, że gdyby Pink Floyd nagrało krążek, to brzmiałby on tak jak ta płyta The Black Keys ( a przynajmniej ten kawałek, bo w sumie chyba jeszcze ze dwa kawałki od nich znam. ( i lepiej niż Endless River, w ogóle Weight Of Love jest lepsze niż ostatni wyziew egzystencjalny Floydów wzięty razem do kupy, w postaci ostatniego albumu wydanego pod tym szyldem) Jak dla mnie dobre, może niezbyt oryginalne, zaskakujące, ale świetny klimat i porywające ( na tyle, na ile taka muzyka potrafi porwać) Zespół z mojej listy rzeczy do konkretnego zapoznania się z tym dokładnie. 7/10

A ode mnie niech będzie coś takiego :D

Taylor Swift & Def Leppard - Pour Some Sugar On Me

PostNapisane: 21 lip 2015, o 20:28 
Endless Forms Most Beautiful

Lalena napisał(a):
A ode mnie niech będzie coś takiego :D

Taylor Swift & Def Leppard - Pour Some Sugar On Me

O Taylor można powiedzieć kilka dobrych rzeczy, ale z pewnością nie to, że ma power w głosie. Tutaj zawodzi na całej linii, nie znajduje żadnych elementów stycznych z utworem. Melodia i zespół swoje, a ona śpiewa jak dziewczyna na karaoke, która chce się pochwalić, że zna fajną kapelę, ale każdy z uszami od razu ogarnia, że w ogóle nie czuje klimatu :? .

1/10 (dla wykonania oczywiście, nie dla utworu)

Ja wrzucam jednoalbumowy zespół Beastmilk, który robi coś naprawdę odjechanego, a pod szyldem Grave Pleasures wydaje dla wytwórni Sony we wrześniu nowy album.
https://www.youtube.com/watch?v=gIrehsz_1a4

(...)skonczmy ta farse i wrócmy do normalnych metalowych tematów.
Co lepsze pieszczocha czy karwasz?

kimka

PostNapisane: 15 sie 2015, o 17:47 
Imaginaerum

Czy odjechane to jest...Dość przyjemne rockowe granie, które słuchając nie przeszkada i nie krzywdzi uszu, ale mi na pewno nie zapadnie w pamieć, juz nei mówiąc o tym, żebym po tym miała chęć sięgnąć po cokolwiek więcej w ich wykonaniu.
Ogólna ocena 5/10

Z mojej strony tematyka, którą bardzo lubię. Jak to się mówi dobra szanta nie jest zła, jednak ostatnio co raz więcej się badziewia się pojawia. Bo prostote jaka tkwi w szancie też trzeba umieć przekazać.
Tu: Mordewind i "Wielki Szkwał", czyli pseudo instrumental szantowy. Jestem bardzo ciekawa opinii, bo sama mimo duzego sentymentu do tegoż wykonawcy mam dość negatywny stosunek do tego co wydawali (chociaż koncertowo są GENIALNI). Ocenie podlega utwór trwajacy od 0:00 do 5:50.
https://www.youtube.com/watch?v=M5L9Fdko_YQ

PostNapisane: 15 sie 2015, o 20:40 
Wishmaster

Mimo że na co dzień nie słucham muzyki w tych klimatach to jednak nie mogę się oprzeć wrażeniu że słyszałem już takich utworów setki. Ani nie ziębi, ani nie grzeje, przyjemny dla ucha finał, ale ogólnie - bardzo przeciętny. 5/10.

Skoro szanty i morskie klimaty to (nie mogłem się oprzeć):
Captain Beefheart and the Magic Band - Orange Claw Hammer

PostNapisane: 8 wrz 2015, o 15:34 
Imaginaerum

So to było :D Ciekawe przeżycie, ale wydaje mi się, że dla mnie na dłuższą metę byłoby niesłuchalne i denerwujące :P 5/10 za rozbawienie mnie ;) A, no i za fajny głos.

Wicked - As Long As You're Mine

~*~
"gratulujemy zwyciężczynią!" ~ Polityk 2k15

Strefa czasowa: UTC + 1