[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4655: Undefined index: WHO_WISITED_TODAY
Ocean Souls • Zobacz wątek - Tokio Hotel i inna pseudomuzyka ;)

Zaloguj | Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 6 paź 2022, o 08:05

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Przejdź na stronę <<  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  >>
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2009, o 14:22 
Over the hills and far away

Czy wy aby nie przesadzacie? Te wyznania brzmią jak "Dwadzieścia lat temu zamordowałem staruszkę. Zrobiłem to dla pieniędzy. Ale odsiedziałem już swoje, Bóg (Najtłisz) otworzył mi oczy. Teraz, na wolności, jestem lepszym człowiekiem".
Jak miałam 4 lata słuchałam Natki Kukulskiej. Przepraszam.

Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2009, o 14:50 
Dark Passion Play

Tylko że teraz jak ktoś powie że słucha najtłisza to można sie tak samo zbłaźnić jak z tymi immortalami itp itd TO JEST MOJE ZDANIE i chodzi mi tutaj tylko o DPP. Odkąd najtłisz stał się popularny i widuję ,,młodzież" w ich koszulkach to przyznam Wam się że wstydzę się nosic stare najtłisze ;) Wiem że to głupie... i smutne.

Mówiłem im dlaczego nie podpalić meczetu, narodowe kościoły tych islamskich i hinduskich idiotów, czemu nie zamiast podpalać i niszczyć stare norweskie rękodzieło. Mogli zamiast tego wybrać meczety, z ludźmi w środku!.

Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2009, o 17:40 
Imaginaerum

Jak byłam w podstawówce, to słuchałam Natalii Oreiro :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ja dzisiaj zobaczyłam kolegę w koszulce NW z wahadłem DPP i ryknęłam śmiechem na pół korytarza. Mam w planach jakoś mu zmienić to Passion na Pussy :lol:

Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2009, o 21:25 
Angels Fall First

Cytuj:
Odkąd najtłisz stał się popularny i widuję ,,młodzież" w ich koszulkach to przyznam Wam się że wstydzę się nosic stare najtłisze ;) Wiem że to głupie... i smutne.

A ja mam koszulkę Dark Passion Play i bluzę, tzn. że co ulegam jakiejś nowej modzie na Nightwish? Kupiłbym inną koszulkę NW, ale po prostu podoba mi się ta grafika (ta co na okładce płyty jest) :)
Ale fakt, teraz Nightwish stał się popularniejszy. Kiedyś nie każdy potrafił ich docenić, a teraz zrobił się taki... normalny (?)

Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2009, o 21:52 
Dark Passion Play

Żadna kicha,wstyd czy błazenada lubić to co się lubi :evil:
Proponuję w popycie na blondynki z "dużymi niebieskimi oczami"(czyt. dużymi piersiami :wink: )przemalować włosy partnerki na blond ,bo to jest trendy :shock: i zafundować jej operację piersi -na większe :wink: Itd.
Już kiedyś pisałam na forum,"nie szata zdobi człowieka"-tylko w Polsce(ja osobiście nie znam żadnej innej społeczności!)oceniamy ludzi po ciuchach!
Nie chodzę w glanach,chociaż uważam ,że są zajebiste!.Nie akceptuję wszystkich kawałków metalowych i nie wyśmiewam osób lubiących np.Spears-mam to głęboko w dupie!
Patrzę na ludzi jaką mają wartość,a nie czy wolą kaszankę czy owoce morza!
Ci co szukają wartości człowieka na zewnątrz są-najdelikatniej pisząc-głupi,puści,prymitywni!
Ale to jest moja opcja na życie ,którą dzielę się z Wami :)

Ostatnio edytowano 5 sty 2009, o 21:53 przez beatag60, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 6 sty 2009, o 19:36 
Angels Fall First

Arvedui napisał(a):
Ale fakt, teraz Nightwish stał się popularniejszy. Kiedyś nie każdy potrafił ich docenić, a teraz zrobił się taki... normalny (?)

Eh, zgadzam się.
Nie tyle co normalny, a przystępniejszy. Sam Tuomas, na pytania dotyczące głosu Anette, odpowiada, że jest przystępniejszy dla większej ilości osób. Aneta zresztą powiedziała to samo.
Do tego, czemu się dziwić, skoro clipy 'nowego NW' zaczęli już nawet puszczać na 4funie.
I wcale się nie cieszę z tego powodu. Kiedy w NW była jeszcze Tarja i jej operowy głos, tylko pewne osoby potrafiły dostrzec piękno w tej muzyce, a dla reszty było to 'zwykłe wycie'.
Teraz słucha ich o wiele więcej osób. A do tego niektórzy nawet uważają się prawdziwych fanów. Przecież jeśli komuś podobają się 2 czy 3 piosenki danego zespołu, nie czyni go jeszcze fanem. -.-
Dobija mnie, gdy ktoś puszcza jakąś piosenkę, niech będzie chociażby Amaranth, a za chwilę suodką pioseneczkę z HSM. Nawet w mojej klasie jest kilka takich przykładów. :ściana:

Ostatnio edytowano 6 sty 2009, o 19:39 przez Sheila, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 6 sty 2009, o 19:43 
Century Child

Pewnie masz rację, ale to się zaczęło, tak naprawdę, już na Once - czytaj Nemo i WIHAA. Na Highest Hopes mam nalepkę z 4funa...

Tytuł:
PostNapisane: 6 sty 2009, o 19:55 
Dark Passion Play

Wszystko to prawda!Znam wiele opinii,które określają wokal Tarji jako "wycie"i pomyłkę w NW.Myślę jednak,że różnym fanom potrzebne są różne opcje i to jest oki?! :)
Tuo wypowiadał się,że już pod koniec kariery Tarji w NW ,jej śpiew był mniej operowy,więc tak czy owak wokal zmierzał w innym kierunku!(chyba?)

Tytuł:
PostNapisane: 6 sty 2009, o 20:23 
Angels Fall First

Cytuj:
A do tego niektórzy nawet uważają się prawdziwych fanów.

Tak się zastanawiam czy taki "fan" potrafiłby przynajmniej powiedzieć z ilu osób składa się Nightwish, bo o podaniu nazwisk nie ma nawet co mówić ;)

A jeśli chodzi o Nightwisha w 4fun.tv to właśnie dzięki nim poznałem ten zespół :mrgreen: Najpierw obejrzałem i posłuchałem Sleeping Sun, a że piosenka jest piękna i teledysk tak samo (do dzisiaj ta opinia jest aktualna - Sleeping Sun to najlepszy kawałek Nightwisha, nigdy mi się nie znudził ani na moment), więc zainteresowałem się zespołem. Później usłyszałem jeszcze Nemo. Po tym długo Nightwisha nie słyszałem i zapomniałem co to był za zespół, aż do momentu kiedy na 4fun.tv (znowu :P ) pojawił się Amaranth. Po raz kolejny spodobał mi się teledysk (i piosenka też, chociaż ostatnio doszedłem do wniosku, że wersja instrumentalna jest lepsza :D ) i tym razem udało mi się dotrzeć do większej ilości piosenek Nightwisha, lepiej poznałem zespół i teraz nie było mowy, że o nim zapomnę. I zostało mi do dzisiaj :P

To dziwne co mówicie o opiniach na temat Tarji, bo wszyscy, których znam i wiem, że na co dzień nie słuchają takiej muzyki wypowiadali się pozytywnie o Tarji i właśnie ten "stary" Nightwish podobał im się bardziej ;)

Ostatnio edytowano 6 sty 2009, o 20:23 przez Arvedui, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 6 sty 2009, o 20:30 
Angels Fall First

No, co prawda zdarzają się wyjątki, jak chociażby Ty.
Miałam konkretniej na myśli te wszystkie ofiary co słuchają tego co aktualnie puszczają na 4funie albo Vivie. Zresztą na 4funie puszczają nawet Nothing Else Matters Metalliki, a kiedyś jeszcze natknęłam się na Iron Maiden.
Miałam nawet ostatnio pewien tego typu przypadek, kiedy byłam w szkole w koszulce Metalliki. Jedna dziewczynka z zepsutym shiftem, twierdziła, że kocha ich najnowszą piosenkę, a nawet nie umiała powiedzieć jej tytułu. :|

Hm, czy nie robi się przypadkiem mały offtop? ;p

Tytuł:
PostNapisane: 6 sty 2009, o 21:06 
Dark Passion Play

Jak dla mnie to za niektóre powyższe teksty wpi..dol!Ci zauroczeni jakimś Najtłiszowym kawałkiem to być może przyszli fani?!Ludzie,którym spodobało się coś NW i to nie znaczy ,że mają natychmiast znać całą ich dyskografię :evil: Niech się przyglądają i słuchają!Jednym się spodoba i zostaną...na długo,inni odejdą .Dajcie szansę świeżakom :!:

Tytuł:
PostNapisane: 6 sty 2009, o 21:14 
Angels Fall First

Nie mówię, aby przekreślać ich szanse z góry. Nie mówię, żeby ci, którym spodobał się jeden kawałek od razu zapoznawali się z całą biografią i dyskografią zespołu. Ale czy fanem można się stać po tygodniu znania zespołu? Moim zdaniem nie.
Każdy ma szansę stać się fanem, ale myślę, że to następuje dopiero po pewnym czasie.
Chyba lepiej jest powiedzieć "lubię zespół X" niż "uwielbiam ich, jestem ich wiernym fanem" jeśli zna się tylko jedną piosenkę.
Oczywiście biorę pod uwagę, że istnieje coś takiego jak "zakochanie się od pierwszego usłyszenia".

Tytuł:
PostNapisane: 6 sty 2009, o 21:49 
Angels Fall First

Cytuj:
Jak dla mnie to za niektóre powyższe teksty wpi..dol!Ci zauroczeni jakimś Najtłiszowym kawałkiem to być może przyszli fani?!Ludzie,którym spodobało się coś NW i to nie znaczy ,że mają natychmiast znać całą ich dyskografię :evil: Niech się przyglądają i słuchają!Jednym się spodoba i zostaną...na długo,inni odejdą .Dajcie szansę świeżakom :!:

:mrgreen:
Tylko, że czasem da się odróżnić kogoś, kto może zostać fanem, a kogoś, kto słucha tego zespołu. Ktoś kto może bardziej się zagłębić w twórczość danego zespołu nie będzie, jak napisała Sheila, wszystkim rozpowiadał jakim to on nie jest fanem, wszyscy inni to pozerzy itd. ;)
Ale co do jednego się zgodzę. Każdemu trzeba dać szansę, poczekać i zobaczyć co wyrośnie :D

Tytuł:
PostNapisane: 6 sty 2009, o 22:08 
Angels Fall First

PannaKabaczkowa napisał(a):
A mi się właśnie "My Immortal" nie podobało :P Najbardziej lubiłam "Going Under", pamiętam.

Mi się chyba podobała tylko jedna piosenka :roll: "Everybody's fool" i nic pozatym.
A te TH i Blogi27 jak słyszę to normalnie scyzoryk mi się w kieszeni otwiera.
Trudno pojąć,że takie "coś" może mieć w ogóle jakiś słuchaczy podczas kiedy zdarza się,że naprawdę fajne zespoły nie zostają zauważone :/ To cholernie wkurza . . .

My winter storm
Holding me awake
It's never gone
When I walk alone

Tytuł:
PostNapisane: 11 sty 2009, o 18:09 
Century Child

Herod napisał(a):
Jesteś chyba najmłodszą osobą na forum.

Ekhym,ekhym!

Ja...ja mam jedną płytę TH.Ale to był nietrafiony prezent gwiazdkowy. Poza tym hity eski.Wygrana na loterii.I Gerl Lajk Mi Rihanny.Tej kiedyś namiętnie słuchałam. Pozatym było Sean Paul i Nelly Furtado.Więc nie mam jakiś strasznym grzeszków ( :twisted: ) na sumieniu.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Przejdź na stronę <<  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  >>

Strefa czasowa: UTC + 1