[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4655: Undefined index: WHO_WISITED_TODAY
Ocean Souls • Zobacz wątek - "Metalowy" wizerunek

Zaloguj | Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 27 wrz 2022, o 18:25

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Przejdź na stronę <<  1 ... 39, 40, 41, 42, 43
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 wrz 2013, o 19:38 
Imaginaerum

kimka20 napisał(a):
Hmmmm,kiedys ogladalam film o subkulturach. Byli tam goci,którzy przyznawali,ze ich zespolem nr 1 jest NW,a raczej byl dopóki byla Tarja...

http://www.youtube.com/watch?v=IQi99bP3rNc

To coś? Oglądałem to kiedyś. Ze 6 lat temu. Dla beki. Bo przekomiczne to jest. Choć nie. Dziś już nie umiem z tego się śmiać. Żenujace po prostu. Smutne.

PostNapisane: 1 wrz 2013, o 23:42 
Endless Forms Most Beautiful

Czarna Carmen napisał(a):
kimka20 napisał(a):
To czego w takim razie sluchaja?

Rocka gotyckiego.

Miałam zakładać zresztą temat ogólnogatunkowy, widzę, że zapotrzebowanie jednak jest. ;)

Jak widzisz, związanych z tym kwestii do rozstrzygnięcia jest od groma!
Po pierwsze - konturówka czy kredka, jak przygotować profesjonalny makijaż rock-gothowy?, które kolory na lato są faux-pas, a które na topie? Po drugie - nazewnictwo, zaczyna się od g, to wiedzą wszyscy, a co dalej?, jak się odmienia?, czy h jest nieme?, czy jest w ogóle? z nie piszemy razem czy osobno? Po trzecie, wampiry i smoki, istnieją czy nie?, dasz wiarę?, jak je czcić i z czego składać ofiary?, krew rzeczywiście lepiej smakuje na zimno? Po czwarte - to przecież metalowy wizerunek - prócz kosmetyków, trzeba się też w coś przyodziać, co lepiej pasuje do Sisters of Mercy, a co do The Cure?, czy czerń to trend powracający każdego sezonu czy niepodważalny standard?, jak prasować piżamy, żeby były wystarczająco gotyckie?, co włożyć do tańca a co do różańca?, jaki gorset nosić na co dzień, a jaki z okazji?, czy cybergoci noszą cybersukienki, czyli takie kupione w sieci?, a na jakiej stronie? Po piąte buty, jak prać glany?, w jakim proszku, w ilu stopniach, z białymi czy kolorowymi?, i co ważne - czy pranie glanów zwiększa szanse na osadzanie się kamienia na bębnie pralki? Po szóste, co jeść?, czy inaczej - czym przegryzać krew; do Bauhausu ryba czy raczej owoce morza?, czy mięso wieprzowe nie będzie się gryzło z Siouxsie and the Banshees? - a co podać na deser?, jakie są zależności między kuchnią narodową, a narodowością kapeli?, który widelczyk do mięsa psiego, a który do niemowlęcego? Po siódme łacina, czytamy kfo wadys czy jednak kuo vad'is?, jak zapisać swoje imię po łacińskiemu?, gdzie znaleźć taniego eksperta od nauki gramatyki i słownictwa?, kiedy wymarł naród Łacinów i co to w ogóle jest ta łacina kuchenna? I jeszcze raz po siódme (bo osiem to mało mroczna liczba) ostateczne rozwiązanie kwestii najtłiszowskiej, czy Tarja była gotem czy gotką?, interpretacja okładek albumów - czy oglądane od tyłu mają satanistyczne przesłanie?, a jeżeli nie, to jakim prawem?, co trzeba odpyskować pankówą jak mówią, że Nw to pop, a Tuo jest brzydki?, które naszywki, a które T-shirty są bardziej tró?, mój chłopak nie słucha Nightwish, co robić?

Carmen, czekamy na wyjaśnienia!

(...)skonczmy ta farse i wrócmy do normalnych metalowych tematów.
Co lepsze pieszczocha czy karwasz?

kimka

PostNapisane: 26 paź 2013, o 19:58 
Wishmaster

Halo! Halo! Nie wiem za bardzo gdzie o tym napisac,wiec zdecydowalam,ze tutaj.
Mam na muzyke zrobic prezentacje o muzyce metalowej,powiedziec cos o subkulturze i dac przykladowe 4 fajne zespoly [ tylko nie Ironów i Metallice,bo to robi kolega]
Pomysly???

PostNapisane: 26 paź 2013, o 20:16 
Wishmaster

Sabaton? :P Pewnie sporo o nich wiesz ;)

PostNapisane: 26 paź 2013, o 21:57 

Proponuję cztery różne kultury z czterech różnych gatunków.

kimka

PostNapisane: 27 paź 2013, o 15:02 
Imaginaerum

kimka20 napisał(a):
Halo! Halo! Nie wiem za bardzo gdzie o tym napisac,wiec zdecydowalam,ze tutaj.
Mam na muzyke zrobic prezentacje o muzyce metalowej,powiedziec cos o subkulturze i dac przykladowe 4 fajne zespoly [ tylko nie Ironów i Metallice,bo to robi kolega]
Pomysly???

Heavy Metal - Judas Priest
Power Metal - Running Wild
Thrash Metal - Megadeth
Death Metal - Death

PostNapisane: 27 paź 2013, o 16:08 
Wishmaster

Ok. Megadeth odpada, poniewaz mam w klasie dziewczyne,która mnie nienawidzi. Innosc subkulturowa [ chyba sie domyslacie,która subkulture mam na mysli]. Nie chce sie z nia scinac na tym gruncie,bo bede miec pieklo w szkole.
I tak juz mialam za rzekome hejtowanie w internecie i to na tym wlasnie forum......
Death,dobra mysl.
Na poczatku chcialam zrobic o NW[ odpada,bo juz kiedys o nich mówilam i bym ich zanudzila], Avantasii[ pewnie tez ich zanudze,b to w koncu power metal i powiedza,ze to nie jest prawdziwy metal tylko shit, Rhapsody of Fire [ uzasadnienie jak wyzej] i wlasnie o Sabatonie [uzasadnienie jak w przypadku Megadeath]
Wiec?
Moze Children of Bodom. A najlepiej cos takiego walacego jak Suicide Silence [tego tez nie moge ze wzgledu,ze punki to sobie przywlaszczyly jako Deathcore, zamiast deathmetalu].

PostNapisane: 27 paź 2013, o 21:08 
Over the hills and far away

Jak chcesz zaszokować publikę możesz poopowiadać o tych wszystkich złych panach z Norwegii z początku lat 90, ale nie to raczej zły pomysł :wink: Lalena podała bardzo dobre propozycje :)

PostNapisane: 31 paź 2013, o 20:36 
Wishmaster

Znaczy juz wiem na peno,ze dam Children of Bodom i Arch Enemy. Wacham sie co do Dimmu Borgir i Behemotha

PostNapisane: 3 lis 2013, o 12:26 

Jeśli się nie mylę to cztery bardzo przeciętne kapele. Może zabluźnię, ale chyba tylko Arch Enemy trzyma jakiś poziom :D . A do tego łączy je bardzo podobna stylistyka, nie mogłaś zaprezentować szerszego wachlarzu?

kimka

PostNapisane: 3 lis 2013, o 14:24 
Wishmaster

Arch Enemy wybralam ze wzgledu na zenski scream i growl. Dla ludzi ametalowych to raczej cos niewiarygodnego. COB jest dosc melodyjne jak na deathmetal, a DB chociazby ze wzgledu,ze ma wlasna orkiestre na koncertach. Dorzuc jeszcze jakies propozycje.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Przejdź na stronę <<  1 ... 39, 40, 41, 42, 43

Strefa czasowa: UTC + 1