[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4655: Undefined index: WHO_WISITED_TODAY
Ocean Souls • Zobacz wątek - Tony Hawk's Pro Skater


Zaloguj | Zarejestruj


Strefa czasowa: UTC + 1


Teraz jest 16 kwi 2024, o 18:45




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 sie 2008, o 10:19 
Endless Forms Most Beautiful
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2008, o 17:30
Posty: 4305
THPS - znana powszechnie i lubiana seria gier... hmm... "zręcznościowo - sportowych"? Jeździmy w niej na deskorolce, wykonujemy masę trików i mamy przy tym tony dobrej zabawy.

Beezqp napisał(a):
Ostatnim czasem pogrywam tylko w Tony Hawk's Pro Skater 3. Gra wciągnęła mnie w sumie nie za pierwszym razem... Ba, za drugim i trzecim też nie ;) Dopiero będąc u kuzyna na wakacjach, z braku zajęcia, postanowiłem trochę z nim poćwiczyć, bo skubaniec całkiem dobry już w tym był, bo pogrywał w thps już kilka tygodni. Wyjeżdżając od niego paręnaście dni później, miałem około 3-4 razy większe osiągi, niż on :) Do tej pory tę część ukończyłem koło 25 razy, a nadal mnie ona cieszy, i - co niemożliwe się wydaje - nadal odkrywam coś nowego o_O. No i jeżdżę coraz lepiej :) Gra wydaje się mieć nieskończony potencjał...
Ale z drugiej strony - dawkuję ją naprawdę skąpo. Godzinka - dwie na tydzień to maksimum. Szkoda życia na gry :) Ale nic tak, jak one, mnie nie rozwinęło manualnie :) Boli tylko, kiedy sobie uświadamiam, jak ten czas poświęcony grom mogłem spożytkować inaczej... :(


Herod napisał(a):
Thps - w sumie to filmiki z thps2 wciągnęły mnie w jazde na desce, więc rzadko, ale jeszcze w to gram :) .

_________________
Riding hard every shooting star
Come to life, open mind, have a laugh at the orthodox
Come, drink deep let the dam of mind seep
Travel with great élan, dance a jig at the funeral


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron