[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4655: Undefined index: WHO_WISITED_TODAY
Ocean Souls • Zobacz wątek - Icewind Dale


Zaloguj | Zarejestruj


Strefa czasowa: UTC + 1


Teraz jest 16 kwi 2024, o 22:56




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Przejdź na stronę <<  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 18 wrz 2008, o 20:36 
Once
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2007, o 21:40
Posty: 1133
Lokalizacja: podobno z Polski
Beezqp napisał(a):
Pamiętam, jak kumpel swojego czasu przy mnie siedział jak grałem w IWD2 [moment ze świątynią Yuan-Ti] i każdy mój sukces kwitował "Poczekaj, zaraz będzie walka z czarnym smokiem to się dopiero wykażesz". W końcu faktycznie smok przyfrunął, walka zajęła mi 3 sekundy bo nie powiódł się mu rzut obronny przeciwko dezintegracji :lol:


Przeżyłem identyczną sytuację :twisted: :twisted: :twisted:

Niemniej smok był bardzo trudny do pokonania na tamtym etapie gry, zaś Isair i Madae to wyzwanie nawet na very easy ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 wrz 2008, o 20:38 
Once
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 maja 2008, o 07:02
Posty: 1024
Lokalizacja: Nowa-Huta
Przez Lana gra się rewelacyjnie, Pauza 'wspólna' jest tragiczna, znaczy że każdy może włączyć wylaczyc. Lepiej jak host o tym decyduje. Zreszta i tak zawsze gralem z Ventrillo, wiec pisanie bylo zbedne a i zawsze szybciej sie idzie dogadac. Tylko mi walka zajmowala 2 sekundy = wcisniecie miecz + przeciwnik ^_^ a znajomi magowie i kapłani to .... można kawke wypić :)
PS. IWD jedynkę przeszedłem na Krwawej Furii dwoma postaciami (bez cheatów)

_________________
Coście skurwysyny uczynili z tą krainą...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 wrz 2008, o 15:56 
Once
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2007, o 21:40
Posty: 1133
Lokalizacja: podobno z Polski
Ja wczoraj przed południem zacząłem IWD + Serce Zimy przechodzić... a dziś już tylko finałowego ducha mam zabić ;) dlatego też dołożyłem rozszerzenie TOTLM i jestem w tej twierdzy ;) Jaką mam drużynę? Elfa Łowcę, Gnoma Złodzieja, Krasnolud Wojownik, dalej sami ludzie - Druid, Kapłan i Mag. Największy owner? W "podstawce" ku zdziwieniu blisko 50% zabójstw w drużynie miał Łowca, naprawdę nieźle miotał, teraz też jest zajebisty, ale krasnal z mieczem oburęcznym robi swoje... :twisted: Największa lama w drużynie? - Złodziej, gdyby nie BARDZO przydatne umiejętności znajdywania/rozbrajania pułapek i otwierania zamków, na pewno nie było by go w moim teamie. To nie ten z IWD 2, gdzie miał masę zdolności klasowych, odskoki, ulepszone odskoki, tutaj niestety tego nie ma, co robi u mnie w ekipie druid? Zawsze mam podobną pakę, czy to w BG czy IWD, z tym że zazwyczaj mam w drużynie Mnicha. W pojedynku 1v1 totalny owner - szczególnie w IWD 2, gdzie miał również masę zdolności klasowych ;) Ciekawostka: jak sprawdzałem postaciom statystyki "ilość zabitych potworów" pod koniec "podstawki" to naliczyłem około 1500 zabitych przeciwników łącznie. ;)

Chciałbym przejść zaraz po "jedynce" IWD 2, skoro mam wolny czas jeszcze, ale jak sie okazało muszę zakupić nową grę, bo jedna płyta jest pęknięta i dupa zbita :cry:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 wrz 2008, o 16:12 
Endless Forms Most Beautiful
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2008, o 17:30
Posty: 4305
W takim układzie chyba możesz sięgnąć po 'kopie zapasowe'. Ani to nielegalne (bo grę masz kupioną) ani niemoralne (jw.).

_________________
Riding hard every shooting star
Come to life, open mind, have a laugh at the orthodox
Come, drink deep let the dam of mind seep
Travel with great élan, dance a jig at the funeral


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 wrz 2008, o 16:56 
Once
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2007, o 21:40
Posty: 1133
Lokalizacja: podobno z Polski
Fristron napisał(a):
W takim układzie chyba możesz sięgnąć po 'kopie zapasowe'. Ani to nielegalne (bo grę masz kupioną) ani niemoralne (jw.).


Ty mnie do złego nie namawiaj :P A tak poza tym to nie mam takiego łącza żeby swobodnie zedrzeć te pare GB ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 wrz 2010, o 10:50 
Once
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2007, o 21:40
Posty: 1133
Lokalizacja: podobno z Polski
Z braku laku i z racji, że mam wciąż prototypowego kompa ukończyłem kilka dni temu IWD2 na poziomie normal. W zasadzie to już chyba ze 6 razy w sumie ;) ALE jako że maniakiem Icewind Dale 2 nazwać bym się nie mógł, musiałem w końcu spróbować swych sił na Sercu Furii :mrgreen: Zaimportowałem drużynę z ostatniej rozgrywki - wszyscy prawie na 17 poziomie, jestem teraz na Mroźnych Bagnach (III chapter) i robi się coraz trudniej... :shock: Nie sądziłem, że ten poziom trudności jest aż tak... trudny :mrgreen: No ale są 2-3 taktyki, które się sprawdzają, bo otwarta walka np. z 10 Śnieżnymi Trollami, gdzie każdy pakuje hity po 30-60 to wyzwanie ;) Niestety gra jest nieco monotonna, bo wszystko sprowadza się albo do przyzwania 4-5 potworków z IX poziomu z przyspieszeniem, które leją powoli, ale o swoich się nie należy martwić, lub też przywanie 1-2 potworków, wysłanie ich pod zastępy przeciwnika i wówczas... Lament Banshee, na który nawet gobliny były w stanie wykonać rzut obronny :shock: (a mam małą i dużą specjalizację w nekromancji). Przykro mi to stwierdzić, ale chyba tylko żądza zdobywania nowych przedmiotów (Cera Sumat z HoF jest +10 :mrgreen: ) no i chęć ukończenia HoF trzyma mnie przy tym trybie...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 wrz 2010, o 07:24 
Once
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 maja 2008, o 07:02
Posty: 1024
Lokalizacja: Nowa-Huta
marcinq napisał(a):
Chciałbym przejść zaraz po "jedynce" IWD 2, skoro mam wolny czas jeszcze, ale jak sie okazało muszę zakupić nową grę, bo jedna płyta jest pęknięta i dupa zbita :cry:


ale na dwie czesci? czy tylko tak troche ? :)
bo jesli troche to w cd-projekcie (obstawiam, ze tam kupowales) po elektronicznej rejestracji masz dozywotnia gwarancje. ja tak juz dwa razy wymienialem warcrafta 3 z dodatkiem, musisz tylko oplacic koszty przesylki.
ps- przypomnial mi sie tryb serca furii z pierwszej czesci, jak mialem problemy przejsc gre z kolega (gralismy we dwojke mag+wojownik) (a tacy bylismy kozacy ze zaczynalismy od zera) i za zabicie goblina w eastheven bylo 2000exp, a nie moglismy sobie poradzic nawet z zukami w piwnicy ;)

_________________
Coście skurwysyny uczynili z tą krainą...


Ostatnio edytowano 11 wrz 2010, o 07:29 przez k4jz3r, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 wrz 2010, o 09:40 
Once
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2007, o 21:40
Posty: 1133
Lokalizacja: podobno z Polski
Płyty były dziabniętę ale to stare dzieje ;) Oczywiście udało się mi wtedy wymienić CDki na nowe ;) Odnośnie "jedynki", słyszałem, że forzgrywka na HoF jest nieco łatwiejsza aniżeli w sequelu, a jak z przedmiotami? Też są zmodyfikowane i dopakowane? :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Przejdź na stronę <<  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron