[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4655: Undefined index: WHO_WISITED_TODAY
Ocean Souls • Zobacz wątek - Zabieramy dzieci na koncert (Nightwish - Praga - 7.12.2015)


Zaloguj | Zarejestruj


Strefa czasowa: UTC + 1


Teraz jest 16 kwi 2024, o 21:00




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 kwi 2015, o 23:45 
Użyszkodnik

Dołączył(a): 28 kwi 2015, o 21:15
Posty: 10
Dzieci z nami na koncercie, proszę o wymianę doświadczeń. W moim przypadku dziedzic ma pięć lat, zabrać? czy zostawić w domu? za mały? czy nie? czy to właśnie dobry moment na budowanie dziecku wspomnień? Jak zadbać o bezpieczeństwo w taki miejscu?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 maja 2015, o 08:45 
Byt Transcendentny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2007, o 00:20
Posty: 4823
Lokalizacja: Gród Kraka
Dziecko w wieku 5 lat jak najbardziej może udać się na koncert, ale czy akurat NW? Jeśli konkretne miejsce oferuje miejsca siedzące to chyba bym się zdecydował, w każdym innym przypadku nie. Europejska metalowa publika na koncertach bawi się w specyficzny sposób, którego tak małe dziecko mogłoby nawet nie przeżyć w ekstremalnych warunkach. Chyba, że usiądziecie gdzieś przy barze.

_________________
"This Is Who I Am, Escapist, Paradise Seeker"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 maja 2015, o 09:20 
Endless Forms Most Beautiful
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2008, o 21:55
Posty: 4678
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rzeczywiście, ja też mam wątpliwości związane z staniem blisko, ale to miejsce w Pradze jest bardzo duże, więc nie powinno być problemu ze znalezieniem dobrego miejsca. Plus warto poszukać na stronie organizatora czy nie ma ograniczeń wiekowych.

Administracjo - proponuję usunąć z tytułu tematu cały nawias, niech to będzie ogólnie o braniu dzieci na koncerty.

_________________
[o Anneke van Giersbergen]Kolejna artystka? ; P Skad onA wogole jest zNana i czy jej wokal dorownuje do znanych piosenkarek(...)
Nightwishman89

(...)skonczmy ta farse i wrócmy do normalnych metalowych tematów.
Co lepsze pieszczocha czy karwasz?

kimka


Ostatnio edytowano 1 maja 2015, o 20:44 przez polityk2, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 maja 2015, o 11:46 
Endless Forms Most Beautiful
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2008, o 17:30
Posty: 4305
Ostatnio widziałem na koncercie Devina Townsenda, gdzie supportowały go jakieś dwa ekstremalne zespoły z growlem, brzdąca tak w wieku 5-6 lat - był z rodzicami pod barierkami (i nawet Devin wziął od niego rysunek Ziltoida, wyciągnął go na scenę i oświadczył, że ów brzdąc jest "most awesome person in the universe" :D wygrać dzieciństwo).
Wszystko się da, methinks. Moszpitem bym się za mocno nie przejmował, to nie jest tak przecież, że ktoś wciąga w niego na siłę (zresztą na NW są zwykle skromne). Jak ktoś chce sobie stać i oglądać, to nigdy nie widziałem, żeby miał problemy, a 99% publiki raczej byłaby extra ostrożna wokół dziecka.
Kwestia raczej samego dziecka - czy będzie mu się podobać/czy wytrzyma tyle czasu. No i ew. ograniczeń wiekowych.

_________________
Riding hard every shooting star
Come to life, open mind, have a laugh at the orthodox
Come, drink deep let the dam of mind seep
Travel with great élan, dance a jig at the funeral


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 maja 2015, o 20:38 
Użyszkodnik

Dołączył(a): 28 kwi 2015, o 21:15
Posty: 10
Widzę, że kwestia na głębsze zastanowienie. Sprawa nie tak prosta jak by się mogło zdawać. Poczekam, poczytam :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 maja 2015, o 20:44 
Endless Forms Most Beautiful
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2008, o 21:55
Posty: 4678
Lokalizacja: Ruda Śląska
A jesteś pewna, że interesuje Cię bardziej koncert praski, niż słowacki?

Tak wyglądają koncerty na boisku hokejowym na którym Nw zagra w grudniu:
http://www.prag-aktuell.cz/sites/defaul ... k=VNZOq5vJ

A tak amfiteatr w Bańskiej:
http://img.topky.sk/big/1106753.jpg/hok ... vensko.jpg

_________________
[o Anneke van Giersbergen]Kolejna artystka? ; P Skad onA wogole jest zNana i czy jej wokal dorownuje do znanych piosenkarek(...)
Nightwishman89

(...)skonczmy ta farse i wrócmy do normalnych metalowych tematów.
Co lepsze pieszczocha czy karwasz?

kimka


Ostatnio edytowano 1 maja 2015, o 20:49 przez polityk2, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 maja 2015, o 21:16 
Użyszkodnik

Dołączył(a): 28 kwi 2015, o 21:15
Posty: 10
Sama nie wiem jak to ugryść. Cały czas myślałam żeby zabrać syna, więc główną rolę odgrywała tu odległość. Teraz mam mieszane uczucia. A co do biletów, do kiedy trzeba się zdecydować i gdzie najlepiej zakupić?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 maja 2015, o 15:59 
Once
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 paź 2011, o 20:23
Posty: 1107
Wielokrotnie widziałam dzieciaki na koncertach ^^ Radzę zająć miejsca bezpieczne (najlepiej trybuny) i zaopatrzyć dzieciaki w takie słuchawy chroniące słuch :) Bardzo często widziałam maluchy w takich słuchawkach na halowych meczach :)

_________________
Hush... It's okay, dry your eye...Soulmate dry your eye, 'cause Soulmates Never Die...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 maja 2015, o 11:15 
Byt Transcendentny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2007, o 00:20
Posty: 4823
Lokalizacja: Gród Kraka
Ja nie jestem przeciwny braniu dzieci w ogóle na koncerty, również wiele widziałem ale, wybór miejsca jest kluczowy.
Jak sa trybuny, to trybuny. Nieraz widziałem mdlejącą gimbazkę, która dostawała z glana w głowę. A przecież to już prawie dorosła osóbka, a nie dziecko.
Nie ma trybun - prośba o miejsce przed barierkami w bezpieczniej strefie. To rozwiązanie widziałem często, ale dziecko musi mieć coś na uszach dla bezpieczeństwa.

Co do dostępności biletów - loteria.
Mogą być dostępne nawet przed samym koncertem, a mogą się wyprzedać jutro.

_________________
"This Is Who I Am, Escapist, Paradise Seeker"


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron