[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4655: Undefined index: WHO_WISITED_TODAY
Ocean Souls • Zobacz wątek - Nightwish, Ursynalia 2012!


Zaloguj | Zarejestruj


Strefa czasowa: UTC + 1


Teraz jest 18 kwi 2024, o 17:44




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Przejdź na stronę <<  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56  >>
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 4 cze 2012, o 19:27 
Angels Fall First
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 cze 2012, o 13:25
Posty: 11
Lokalizacja: Parczew
nie słyszałam o takiej sprawie.
Ale czytając wypowiedzi to organizatorzy chamsko sie zachowali wobec Nightwish'a .
Przecież to była gwiazda wieczoru!
Wszyscy są zapewne zawiedzeni takim obrotem spraw.
Ja sama żałuję że tam nie mogłam byc...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 cze 2012, o 19:29 
Oceanborn
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2009, o 20:26
Posty: 158
Lokalizacja: Highgarden
Storytime napisał(a):
nie słyszałam o takiej sprawie.
Ale czytając wypowiedzi to organizatorzy chamsko sie zachowali wobec Nightwish'a .
Przecież to była gwiazda wieczoru!.


A potem się będą dziwić dlaczego NW nie chce do Polski przyjechać...

_________________
I don't always cry, but when I do, I want my tears back!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 cze 2012, o 19:33 
Angels Fall First
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 cze 2012, o 13:25
Posty: 11
Lokalizacja: Parczew
no w sumie masz rację.
Trzeba czasami pomyśleć, zanim coś się zrobi.
Ehh... tak to jest z naszymi polskimi organizatorami.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 cze 2012, o 19:50 
Użyszkodnik

Dołączył(a): 4 cze 2012, o 19:44
Posty: 1
Po Ursynaliach już wiem dlaczego Tuomas nie lubi festiwali. Po pierwsze przez to, że weszli z godzinnym prawie opóźnieniem nie zagrali tych utworów, w których Anette wymiata i trzęsie sceną. W Krk na koncercie mogłam machać rękami, skakać i się bawić, tutaj martwiłam się jak przeżyć pod sceną bez rozbitej głowy i bez uduszenia przez innych ludzi. Nie mogłam cieszyć się koncertem bo pomimo tego, że stałam pod bramką to dwa wielkie łokcie zasłaniały mi widok, trzeci wbijał mnie do gleby a czwarty dźgał w szyję.

Nightwish był gwiazdą wieczoru, a ich popędzali by grali krótko, bo czas się kończy. Myślałam, że mnie szlag trafi na miejscu. Już wiem, że na festiwale nie jeżdżę, bo nie mam jak się bawić i cieszyć koncertem. Czekam na stricte koncert tylko Nightwisha i jak będzie w Austrii to i tak pojadę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 cze 2012, o 20:06 
Imaginaerum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2008, o 11:10
Posty: 2268
Lokalizacja: o. tutaj. stąd.
E tam. Widziałam ich live na dwóch festiwalach i nigdzie nie było takich problemów, jak na Ursynaliach. Słowo. Nie było ani fruwajek, ani łokci, ani agresji, ani skróconego setu. Także nie oceniajmy ani festiwali przez pryzmat Ursynaliów, jak też nie oceniajmy NW przez pryzmat Ursynaliów. ;)

_________________
I am the antidote to the syndrome of God
I am the Antigod, the only hope that you got
Chose investigation over resignation
And I will always be by your side

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 cze 2012, o 20:35 
Angels Fall First

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:57
Posty: 35
Lokalizacja: mazowieckie
Byłem, zobaczyłem i jestem zawiedziony. Nie odkryję Ameryki stwierdzeniami o tratującym się tłumie, "latających" ludziach, skróceniu setlisty. Podobnie jak większość forumowiczów przez sporą część koncertu walczyłem o utrzymanie się na własnych nogach, rozglądanie się czy nie "leci" kolejny ludź, mimo wysokiego wzrostu miałem spore problemy z oglądaniem tego co się dzieje na scenie. To wszystko rozpraszało, nie pozwalało skupić się na piosenkach i właściwym ich przeżywaniu. Ale cóż nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Masters of rock - mam nadzieje że tam będzie dane mi nacieszyć się ulubionym zespołem, w (mam nadzieję) lepszych okolicznościach przyrody.


Ostatnio edytowano 4 cze 2012, o 20:39 przez Luojani, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 cze 2012, o 20:43 
Oceanborn
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2007, o 19:55
Posty: 222
Lokalizacja: WaWa
Nea napisał(a):
E tam. Widziałam ich live na dwóch festiwalach i nigdzie nie było takich problemów, jak na Ursynaliach. Słowo. Nie było ani fruwajek, ani łokci, ani agresji, ani skróconego setu. Także nie oceniajmy ani festiwali przez pryzmat Ursynaliów, jak też nie oceniajmy NW przez pryzmat Ursynaliów. ;)


+100

A poza tym narzekacie, kuźwa! Mi też było ciężko, nie wspominam miło tego ścisku pod barierką, ale kurczę, wasz ulubiony zespół zagrał koncert w waszym kraju, cieszcie się, a nie biadolicie! Bo mógł nie grać i tyle!
Żeby nie było, że miałam lekko czy coś dodam, że rzez 3 ostatnie kawałki Illusion przedostałam się pod barierki. Sama. Tylko w trampkach, przez ok 30 tysięczny tłum bydła. A Ci OSowcy co mnie poznali wiedzą, że niezbyt postawna ze mnie dziołcha. ;)

_________________
Wake up, Dead Boy
Enter adventureland


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 cze 2012, o 20:46 
Over the hills and far away
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 sty 2012, o 21:57
Posty: 432
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Czytając te posty jestem zadowolony z podjętej decyzji o niepchaniu się pod scenę. Na szczęście znajomi wyperswadowali mi to widząc co tam się działo podczas In Flames czy Illusion. Niestety byłem jakieś 15-20 m od zespołu, a nie metr, ale za to ludzie wokół w miarę normalni :) . Mi też pogo podczas Nightwish wydaje się dziwną sprawą, ale na takich festiwalach są różni ludzie...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 cze 2012, o 20:50 
Angels Fall First
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 kwi 2012, o 16:01
Posty: 59
Lokalizacja: Gliwice
Adrianna napisał(a):
jak będzie w Austrii to i tak pojadę.

Masz na myśli ten w Nickelsdorfie za tydzień? :o

_________________
Noc jest przesycona tajemniczością. Nawet kiedy księżyc świeci najjaśniej, tajemnice kryją się wszędzie. A potem wstaje słońce i jego promienie malują tyle cieni, że dzień jest znacznie bardziej łudzący niż cała ukryta prawda nocy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 cze 2012, o 21:05 
Endless Forms Most Beautiful
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2006, o 20:35
Posty: 4424
Lokalizacja: Warszawa
Lamia napisał(a):
A poza tym narzekacie, kuźwa! Mi też było ciężko, nie wspominam miło tego ścisku pod barierką, ale kurczę, wasz ulubiony zespół zagrał koncert w waszym kraju, cieszcie się, a nie biadolicie! Bo mógł nie grać i tyle!


Narzekania są głównie na psychofanów i skrócenie czasu trwania koncertu, nie na sam zespół. Nie sądzę, by ktokolwiek czuł się źle z faktem, że mógł zobaczyć NW na własne oczy. Ale warunki do oglądania koncertu faktycznie były karkołomne, szczególnie że niektórzy już widzieli inne ich koncerty i zwyczajnie mają porównanie z występami, gdzie można było z przyjemnością i w swobodzie się bawić z innymi ludźmi.

_________________
If I found the hidden fountain
Drank the wisdom from its deep
Would I have the time to save me
Would I have them both to keep


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 cze 2012, o 21:15 
Oceanborn
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 cze 2012, o 19:49
Posty: 137
Lamia napisał(a):
A poza tym narzekacie, kuźwa! Mi też było ciężko, nie wspominam miło tego ścisku pod barierką, ale kurczę, wasz ulubiony zespół zagrał koncert w waszym kraju, cieszcie się, a nie biadolicie! Bo mógł nie grać i tyle!


ja bym tak wiele dała (nawet może być ten ścisk, nawet oberwanie glanem po głowie..) żeby tam być... mam nadzieję że następnym razem jak będzie indywidualny koncert to zagrają też w Katowicach bo tam mam najbliżej

_________________
"For this gift of dream I must pay the price
with the loss of life's pleasures"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 cze 2012, o 21:19 
Once
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 paź 2011, o 20:23
Posty: 1107
Lamia napisał(a):
Żeby nie było, że miałam lekko czy coś dodam, że rzez 3 ostatnie kawałki Illusion przedostałam się pod barierki. Sama.


My się tak z Anniką dopchałyśmy "metodą na Arka" :lol: Ja już traciłam prawie nadzieję, po tym jak oberwałam glanem w łuk brwiowy i musiałam się ewekuować, rozryczałam się jak dziecko, ale w końcu postawiłam na swoim, złapałam Annikę za bety i pod barierki! :D

Ja jestem przeszczęśliwa, że usłyszałam OTHAFA :oops:

_________________
Hush... It's okay, dry your eye...Soulmate dry your eye, 'cause Soulmates Never Die...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 cze 2012, o 21:23 
Angels Fall First
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 cze 2012, o 09:58
Posty: 61
Lokalizacja: Białystok
Pavlina napisał(a):
My się tak z Anniką dopchałyśmy "metodą na Arka"

Metoda na Arka zawsze dobra! Jak kiedyś znowu wybierzemy się na jakiś festiwal możesz uskuteczniać ją do woli :D

_________________
-To twój pierwszy koncert Nightwish?
-Tak, mam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 cze 2012, o 21:30 
Endless Forms Most Beautiful
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2006, o 20:35
Posty: 4424
Lokalizacja: Warszawa
Hmm, co to za metoda?

_________________
If I found the hidden fountain
Drank the wisdom from its deep
Would I have the time to save me
Would I have them both to keep


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 cze 2012, o 21:33 
Once
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 paź 2011, o 20:23
Posty: 1107
"Arek! Arek, czekaj! No już idziemy do ciebie! Arek poczekaj na nas i się nie ruszaj!"

Zobaczycie jak Wam ludzie będą z drogi schodzić :lol:

_________________
Hush... It's okay, dry your eye...Soulmate dry your eye, 'cause Soulmates Never Die...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Przejdź na stronę <<  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56  >>

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron