[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4655: Undefined index: WHO_WISITED_TODAY
Ocean Souls • Zobacz wątek - Wrażenia po koncercie w Chorzowie


Zaloguj | Zarejestruj


Strefa czasowa: UTC + 1


Teraz jest 16 kwi 2024, o 21:19




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Przejdź na stronę <<  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 sty 2007, o 21:45 
Użyszkodnik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2007, o 21:22
Posty: 6
Lokalizacja: sam nie wiem :(
Tak się podniecacie bo byliscie przy scenie i to jest powodem tego szoku i wcale sie nie dziwie ,ale koncert od strony akustycznej to pomyłka i szkoda ,ze tak doskonały zespół musiał grać tak hu..wo nagłosniony i to tyle ,a tak na teraz to szkoda mi Tarii ,Thomas także tego z czasem bedzie w duchu załował ,ale sie do tego nie przyzna . sad but true


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2007, o 12:24 
Oceanborn
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 maja 2006, o 22:46
Posty: 233
Lokalizacja: Gdynia
Lol szczerze mówiąc nie myślałem ze ktoś tu jeszcze napisze po prawie 2 latach od koncertu :P

A co do Decyzji ZESPOŁU ( nie Tuomasa ) to mamy osobny temat :)
Witamy na forum

_________________
Chorzów,2005; Zilina, 2005; Krakow, 2008; MoR Vizovice, 2009; Amsterdam, 2012 ;MoR Vizovice, 2012; Manchester, 2012; Liberec, 2013; Nightwish Cruise, 2015
The Journey never ends...
MoR Vizovice, 2015


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2007, o 16:33 
Highest Hopes
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2005, o 13:24
Posty: 1126
Lokalizacja: Leszno
Dwa lata temu za jakieś dwie godziny,w takim samym upale jaki mamy dziś na scenę wchodził Nightwish!
Było cudnie :) I aby uczcić tę chwilę zamierzam przesłuchać bootleg z Chorzowa, co wszystkim polecam :twisted:.

_________________
Angels, they fell first but I'm still here
Alone as they are drawing near ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2007, o 16:41 
From Wishes to Eternity
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 maja 2005, o 14:05
Posty: 492
Lokalizacja: Białystok
Masz rację Alu... to było wspaniałe przeżycie.... chyba do końca życia będę pamiętał Tero kręcącego się z butelką Żywca koło klawiszy Toumasa i resztę techników szykujących sprzęt NW... a później pojawiającego się Jukkę, Toumasa, Emppu i Marco.... a na końcu Tarji.... i intonację Once I had a dream.... a później ten raj dla ducha i umysłu o ciele nie wspominając :).... Koncert w Zlinie był już inny... choć pod wieloma względami lepszy to jednak ten z Chorzowa rządzi i będzie tym najlepiej wspominanym...
(btw to dziś dostałem przesyłkę z NWshopu niedługo wam zdjątko do gadzetów wrzucę co nabyłem drogą kupna:)... )

_________________
You believe but what you see
You receive but what you give


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2007, o 18:54 
Highest Hopes
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2005, o 13:24
Posty: 1126
Lokalizacja: Leszno
asn007 napisał(a):
Masz rację Alu... to było wspaniałe przeżycie.... chyba do końca życia będę pamiętał Tero kręcącego się z butelką Żywca koło klawiszy Toumasa i resztę techników szykujących sprzęt NW... a później pojawiającego się Jukkę, Toumasa, Emppu i Marco.... a na końcu Tarji.... i intonację Once I had a dream.... a później ten raj dla ducha i umysłu o ciele nie wspominając :)


Jeszcze myśli krążące po głowie typu: " ja naprawdę jestem na koncercie Nightwish", cóż to były za emocje. Kiedy usłyszałam Ever Dream (przypominam, że to mój ulubiony utwór!:]), to przeszły mnie takie ciary jakich w życiu nie czułam!
Do dziś pamiętam jak mi serce do gardła podeszło, kiedy przeczytałam info, że zagrają u nas. Na walentynki taki news się pojawił. Od razu panika, trzeba kupić bilet, bo zaraz nie będzie i ich nie zobaczę <jeaaaaa>. To były czasy :).
Pozostanie pomarzyć o następnym koncercie, który mam nadzieję spędzimy w naszym forumowym gronie!

_________________
Angels, they fell first but I'm still here
Alone as they are drawing near ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lip 2007, o 11:45 
Oceanborn
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lis 2006, o 20:57
Posty: 194
Ja tez tam byłam :D i to w ostatniej chwili się załapałam, bo moi znajomi mieli jechac busem, mieli juz pełny skład, no i jakas dziewczyna złamała nos i ja wskoczyłam na to miejsce :D bilet kupiłam na dwa dni wcześniej :P tak więc była to dla mnie bardzo miła niespodzianka, że jednak sie uda...
mnie koncert sie podobał, choć wiadomo,że wiele rzeczy mogło byc lepiej... nagłosnienie faktycznie było kiepskie, ale mysle że NW i tak wypadł pod tym wzgledem najlepiej ze wszytskich... poza tym odniosłam wrażenie, ze oni najbardziej przyłozyli sie do swojego wystepu (mówili tak nawet ludzie, którzy przyjechali tylko na Ironów i mówili ze Nightwish to kicha). Zresztą, ironi to w ogole tak na odwal zagrali.... o Behemocie juz nie wspomnę... naprawde, jako obiektywna a zarezem troche subiektywna osoba powiem,że Nightwish byli tam najlepsi :)
poza tym, zdązyłam jeszcze ich zobaczyc z Tarją... to było jak sie okazało - osttania taka okazja.
Ale jak sobie przypomnę jak usłyszałam "Ever dream" czy "the siren" to normalnie myslałam, ze na zawał tam padne. KOSMOS!!!! :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 sty 2008, o 18:21 
Wishmaster
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2007, o 13:54
Posty: 380
Buu, jak ja Wam zazdroszczę.

Pomijając datę XD


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 sty 2008, o 20:35 
Imaginaerum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sty 2008, o 22:07
Posty: 2702
Czy ktoś mógłby mi podać setlistę z koncertu? Bo jestem bardzo ciekawa :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 sty 2008, o 20:53 
Endless Forms Most Beautiful
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 wrz 2005, o 21:32
Posty: 4487
Lokalizacja: Przed monitorem
1. Dark Chest of Wonders
2. The Siren
3. Ever Dream
4. Deep Silent Complete
5. The Kinslayer
6. High Hopes
7. Planet Hell
8. Wishmaster
9. Slaying the Dreamer
10. Nemo
11. Ghost Love Score
12. Wish I had an Angel

_________________
https://www.musik-sammler.de/sammlung/sirivanhoe/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 sty 2008, o 21:27 
Imaginaerum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sty 2008, o 22:07
Posty: 2702
Dzięki wielkie ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Przejdź na stronę <<  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron