[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4655: Undefined index: WHO_WISITED_TODAY
Ocean Souls • Zobacz wątek - O koncertach NW ogólnie ;]


Zaloguj | Zarejestruj


Strefa czasowa: UTC + 1


Teraz jest 16 kwi 2024, o 19:48




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Przejdź na stronę <<  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  >>
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sty 2006, o 11:03 
Once
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 wrz 2005, o 17:40
Posty: 774
Lokalizacja: From Ocean Soul
Nie no ta kiecka nie jest taka zła. Nawet niezła. :wink: Chociarz dla mnie. Ale te buty są delikatnie mówiąc okropne. :? Jezu mam nadzieje, że nowa wokalistka, nie będzie miała upodobań do różówego, żółtego, mikrofonów pod kolor kiecek i nie będzie jak małpa albo niewyżyta seksualnie baba latała po scenie. (I właśnie wymieniłam to co w zachowaniu Tarji i jej wyglądzie mi nie odpowiada. Nie mówie o zmienianiu głosu na ala Britnej lub sztuczności. :wink: ). O ratujcie mnie.

_________________
It's not the monsters under your bed.
It is the Man next dor.
That makes you fear, makes you cry, makes you cry for the child...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sty 2006, o 17:43 
Angels Fall First
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sie 2005, o 18:34
Posty: 57
Lokalizacja: Utrecht, Holandia
Osobiscie podobalo mi sie wlasnie to, ze Tarja zmieniala kolory w kazdym roku. Nie nosila tylko standardowe "gotyckie" kolory (czerwony, czarny i fioletowy). Zolty kolor byl smiesznym pomyslem moim zdaniem. Jak by nosila same ciemne kolory to moglo by sie stac to troche nudne moim zdaniem!

A propo zdjecia:
Obrazek

Bluzka ktora tu nosi podoba mi sie, ale przyznaje wam racje, ze lepiej by wygladala w dlugiej spodnicy lub eleganckie biale spodnie. No ale coz, wkoncu to Tarja byla wielka gwiazda w Europie wiec na sex appeal mogla sobie troche pozwolic :wink: Kiedy jeszcze nie bylo wiadomo o jej odejscu z Nightwisha to wiecej ludzi by "akceptowali" jej stroje (tak mysle). Po rozstaniem sie z Nightwishem zauwazylam, ze wiecej ludzi wyraza krytyke o Tarji. Wiekszosc oczywiscie dotyczy jej zachowaniu na scenie i ze "wlasciwie bylo do przewidzenia ze jej ostatnie dni sa policzone" :P
Jestem prawie pewna, ze Tarja nie zrobi wielka kariere w swiecie opery (choc oczywiscie zycze jej najlepszego!). Jej glos jest ladny, ale w swiecie opery znam wiele lepszych od niej. Jest tam po prostu "jedna z wielu". W Nightwish wyraznie sie wyruzniala. Nawet ludzie ktorzy nie znali sie na gotyk metal zauwazali, ze kobieta "czuje bluesa" :)

_________________
A strong positive mental attitude will create more miracles than any wonder drug.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sty 2006, o 17:59 
Once
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 wrz 2005, o 17:40
Posty: 774
Lokalizacja: From Ocean Soul
Mielancholica napisał(a):
Osobiscie podobalo mi sie wlasnie to, ze Tarja zmieniala kolory w kazdym roku. Nie nosila tylko standardowe "gotyckie" kolory (czerwony, czarny i fioletowy). Zolty kolor byl smiesznym pomyslem moim zdaniem. Jak by nosila same ciemne kolory to moglo by sie stac to troche nudne moim zdaniem!

Kiedy jeszcze nie bylo wiadomo o jej odejscu z Nightwisha to wiecej ludzi by "akceptowali" jej stroje (tak mysle). Po rozstaniem sie z Nightwishem zauwazylam, ze wiecej ludzi wyraza krytyke o Tarji. Wiekszosc oczywiscie dotyczy jej zachowaniu na scenie i ze "wlasciwie bylo do przewidzenia ze jej ostatnie dni sa policzone" :P
Jestem prawie pewna, ze Tarja nie zrobi wielka kariere w swiecie opery (choc oczywiscie zycze jej najlepszego!). Jej glos jest ladny, ale w swiecie opery znam wiele lepszych od niej. Jest tam po prostu "jedna z wielu". W Nightwish wyraznie sie wyruzniala. Nawet ludzie ktorzy nie znali sie na gotyk metal zauwazali, ze kobieta "czuje bluesa" :)



Jak dla mnie takie stroje nie były by nudne. Pasują do muzyki iTarja ładnie w większości wyglądała. I było dobrze. Jak Tarja była w Nw. też ją krytykowałam ze względu na ten żółty i jej wygibasy. Jak zobaczyłam różowy to mało zawału nie dostałam. Oczywiście jak była w zespole no to jakoś to tolerowałam. No nie jestem taka pewna, czy ona zrobi kariere w świecie opery. Z tego co słysze to raczej w świecie plastikowego popu. :? Co do ostatniego zdania. KIEDYŚ "czuła bluese".

Czy za bardzo nie odbiegamy od tematu? Wszak to nie jest topic o Tarji. ;) Proponuję dalszą dyskusję przenieść do odpowiedniego topicu. by Krysia :)

_________________
It's not the monsters under your bed.
It is the Man next dor.
That makes you fear, makes you cry, makes you cry for the child...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2006, o 11:31 
Highest Hopes
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2005, o 13:24
Posty: 1126
Lokalizacja: Leszno
Wybacz Krysiu, ale tylko coś dopiszę :]

Wybaczcie, ale jednak świat metalu nie jest określony kolorami! Co do kolorów się nie będę czepiać, jeśli już to do fasonu niektórych kreacji. Jeżeliby brać pod uwagę kolorystykę, to czemu to forum ma taki jasny layout? Przecież to forum zespołu metalowego, powinno być czarne, co to wogóle ma być :?: :roll: :lol:
Nightwish zawsze przełamywał granice, jeden z pierwszych, jak nie pierwszy zespół z kobietą o operownym wokalu. Jeśli tak może być, to może być również wokalistka, która nie ogranicza swojego wizerunku do stereotypów, ale pozwala sobie na więcej, troszkę odważniejszych strojów, które mogą się innym nie podobać, ale jeśli ona dobrze się w nich czuje to ok. Przecież nie lata z pępkiem na wierzchu, ani ze spódniczką, która nawet pośladków nie przykrywa. Jej strój jest jak najbardziej na miejscu! Właśnie taki jak muzyka NW: piękny, elegancki i nie przeciętny.
Tuomas wcale nie ubiera się na koncertach jak przystało na metalowego gościa, a nikt się nie czepia. Ten kapelusz( to nie country <lol>, biała koszula (przecież biały, to nie kolor metalu <lol>), jakiś szalik wokół szyi (jak u geja, nikomu nie ubliżając). Emppu też jakieś eleganckie koszule nosi ostatnimi czasy, a to przecież nie metalowe takie.
Dobrze, że nie dają się zamknąć w szufladce.


Powinnam ten post wyrzucić. Prosiłam o przeniesienie dyskusji do odpowiedniego topicu. "Wizerunek sceniczny" jest odpowiednim miejscem. Uprzedzam, że każdy następny post nie na temat będzie usunięty. by Krysia

_________________
Angels, they fell first but I'm still here
Alone as they are drawing near ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 mar 2006, o 10:30 
Highest Hopes
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2005, o 13:24
Posty: 1126
Lokalizacja: Leszno
Ehhh ostatnio coś mnie wzieło na koncerty NW i co jakiś czas jakiś obczajam. Kilka di temu obejrzałam Summer Breeze 2002. Ale się tam Tarja wczuwa, niech ktoś se Slaying the Dreamer póści, mega jest. Kurde, szkoda że tak już nie będzie. Wybaczcie, ale co by się nie działo to i tak do Tarji mam wielkie love za to, ile dotychczas dała siebie do Nw :]
Na www.mininova.org pojawił się link do koncertuNightwish - Toscolano Maderno - 16-07-2005, widział juz ktoś? To z tego festiwalu Evolution czy jakoś tak, ściągam właśnie :D

_________________
Angels, they fell first but I'm still here
Alone as they are drawing near ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 mar 2006, o 19:48 
Wishmaster
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 wrz 2005, o 21:30
Posty: 284
Lokalizacja: Piastów
Cytuj:
Na www.mininova.org pojawił się link do koncertuNightwish - Toscolano Maderno - 16-07-2005, widział juz ktoś? To z tego festiwalu Evolution czy jakoś tak, ściągam właśnie :D


Miałam kiedyś ten koncert... Wszystko jest kręcone z perspektywy publiczności, z bardzo daleka, a jakość dźwięku jest miejscami lepsza miejscami gorsza. W sieci jest też koncert ze Słowenii, ale kręcony z najwyższych miejsc w halii - scena jest małym prostokątem, a postacie są małe, dźwięk jest taki sobie. Jednak najlepszym koncertem "nieoficjalnym" pod względem jakości jest ten z Lowlands, RMJ i Summer Breeze (OTHAF, SS i 10th Man Down - :headbang: ).

_________________
As your will is bent and broken
And every vision has been cast into the wind
As your courage crashes down before your eyes
Don't lay down and die(...)
And you need to know
How it feels to be alive


Alter Bridge, One Day Remains


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 mar 2006, o 19:52 
End of Innocence

Dołączył(a): 26 kwi 2005, o 20:28
Posty: 778
Cytuj:
Jednak najlepszym koncertem "nieoficjalnym" pod względem jakości jest ten z Lowlands, RMJ i Summer Breeze (OTHAF, SS i 10th Man Down - headbang ).


Świetny jest jeszcze Taubertal z ubiegłego roku (pokłony dla Mirki) — przede wszystkim jakościowo, bo set ciut okrojony. Ale jest na co popatrzeć, zwłaszcza wtedy, gdy operator przestaje filmować Tarję i przenosi się hmmmm... w inne rejony sceny ;) :oops:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 mar 2006, o 19:57 
Wishmaster
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 wrz 2005, o 21:30
Posty: 284
Lokalizacja: Piastów
Stokrotka z Dolin napisał(a):
Cytuj:
Jednak najlepszym koncertem "nieoficjalnym" pod względem jakości jest ten z Lowlands, RMJ i Summer Breeze (OTHAF, SS i 10th Man Down - headbang ).


Świetny jest jeszcze Taubertal z ubiegłego roku (pokłony dla Mirki) — przede wszystkim jakościowo, bo set ciut okrojony. Ale jest na co popatrzeć, zwłaszcza wtedy, gdy operator przestaje filmować Tarję i przenosi się hmmmm... w inne rejony sceny ;) :oops:


Hmm... Nie widziałam jeszcze tego występu a na takie "nieoficjalne" koncerty jestem chętna ;) Gdzie można go znaleźć?

_________________
As your will is bent and broken
And every vision has been cast into the wind
As your courage crashes down before your eyes
Don't lay down and die(...)
And you need to know
How it feels to be alive


Alter Bridge, One Day Remains


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 mar 2006, o 14:04 
End of Innocence

Dołączył(a): 26 kwi 2005, o 20:28
Posty: 778
Melatar napisał(a):
Hmm... Nie widziałam jeszcze tego występu a na takie "nieoficjalne" koncerty jestem chętna Wink Gdzie można go znaleźć?


Hmmmm, ja prawdę mówiąc, mam od Mirki, a ona chyba ściągała z Emule'a; na mininovej sprawdzałam, ale tam nie ma. A warto obejrzeć, warto, powtórzę po raz kolejny... ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 mar 2006, o 11:42 
Wishmaster
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 maja 2005, o 20:16
Posty: 332
Lokalizacja: Kraków
W sumie w sieci są dostępne video z następujących całych koncertów,tyle mam i tyle widziałem

Amsterdam Arena 2002
Summer Breeze 2002/Norwegia 2003
Tuska Open air 2002
RMJ 2003
Hulsfred 2003
Bucharest 2004
Barcelona 2004
Lowlands 2005
Taubertal 2005

Z tym że tego ostatniego widziałem tylko fragmenty tu http://www.youtube.com/results?search=N ... rch_videos

Jeśli chodzi o całe to chyba tyle
można jeszcze znaleść duże fragmenty Live in London 2005 i pojedyńcze utwory z innych koncertów(choć jak są wykonania pojedyńczych numerów to i powinny być całe koncerty też :roll: :?: )


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 kwi 2006, o 17:57 
Highest Hopes
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2005, o 13:24
Posty: 1126
Lokalizacja: Leszno
Właśnie jestem po projekcji Taubertal :D Czemu to takie powycinane jest :( Ogólnie bardzo fajny i jakość pierwsza klasa! Jest to chyba jeden z nielicznych koncertów, w którym muszę przyczepić się do choreografi Tarji, obleśna no, nie poszło jej, ale KTT była piękna i chociażby dla tego utworu, czy też widoku Emppu popijającego winko z trzymanej przez Tuo butelki warto obejrzeć :] A tam z tyłu to jakiś zamek jest, czy miasto poprostu?

_________________
Angels, they fell first but I'm still here
Alone as they are drawing near ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 kwi 2006, o 09:28 
Oceanborn
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2005, o 08:27
Posty: 225
Lokalizacja: Wrocław
Właśnie oglądam live in Amsterdam (http://www.fabchannel.com/ - jak ktoś jeszcze nie widział, choć na emulu można bez problemu dostać :)) i dotarłem do kawałka Beauty of The Beast - jak dla mnie cudowne wykonanie :) Wie ktoś może jeszcze czy gdzieś na koncertach dostępnych w sieci było to jeszcze grane?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 kwi 2006, o 15:06 
Highest Hopes
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2005, o 13:24
Posty: 1126
Lokalizacja: Leszno
Jest! Mam koncert live in Munchen, nie znam konkretnej daty tego wsytępu, ale video składa się z kilku powycinanych z całego koncertu utworów, m.in. BotB :D

*** chwilkę później - jeśli dobrze rozszyfrowałam, a chyba tak, to wg francuskiej strony NW koncert ten odbył się 12.01.2003, jakby ktoś był ciekaw :].

_________________
Angels, they fell first but I'm still here
Alone as they are drawing near ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 maja 2006, o 15:15 
From Wishes to Eternity
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 maja 2005, o 14:05
Posty: 492
Lokalizacja: Białystok
Maciek napisał(a):
W sumie w sieci są dostępne video z następujących całych koncertów,tyle mam i tyle widziałem

Amsterdam Arena 2002
Summer Breeze 2002/Norwegia 2003
Tuska Open air 2002
RMJ 2003
Hulsfred 2003
Bucharest 2004
Barcelona 2004
Lowlands 2005
Taubertal 2005

Z tym że tego ostatniego widziałem tylko fragmenty tu http://www.youtube.com/results?search=N ... rch_videos

Jeśli chodzi o całe to chyba tyle
można jeszcze znaleść duże fragmenty Live in London 2005 i pojedyńcze utwory z innych koncertów(choć jak są wykonania pojedyńczych numerów to i powinny być całe koncerty też :roll: :?: )


No to ja dodam że jeszcze mam: 2001 - Busan International Rock Festival, M'era Luna 2001 (dołączony na końcu wywiad z Toumasem) no i to chyba wszystko jeśli chodzi o video z koncertów...

Obecnie jestem pod wrażeniem jednak innego koncerciku, a mianowićie Lowlands 2003... (niestety mp3.... ale za to w bardzo dobrej jakości) no poprostu rewelacja jak dla mnie, szczególnie że 5 pierwszych minut nagrania to strojenie istrumentów (sobie normalnie wyobrażam jak Tero tam się kręci i pochłania browarki)... pewnie podobnie jak u nas w Chorzowie :)

_________________
You believe but what you see
You receive but what you give


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 maja 2006, o 21:43 
Oceanborn
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 maja 2006, o 22:46
Posty: 233
Lokalizacja: Gdynia
Ja mam Jeszcze
Nightwish in Ljubljana 2005 ( z publiki )
Toscolano Moderno - Włochy - 16.07.2005
Live in Oslo -04.07 2003 ( chyba to z EoI )

no i te co byly napisane

_________________
Chorzów,2005; Zilina, 2005; Krakow, 2008; MoR Vizovice, 2009; Amsterdam, 2012 ;MoR Vizovice, 2012; Manchester, 2012; Liberec, 2013; Nightwish Cruise, 2015
The Journey never ends...
MoR Vizovice, 2015


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Przejdź na stronę <<  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  >>

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron