[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4655: Undefined index: WHO_WISITED_TODAY
Ocean Souls • Zobacz wątek - O koncertach NW ogólnie ;]


Zaloguj | Zarejestruj


Strefa czasowa: UTC + 1


Teraz jest 14 maja 2024, o 01:33




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Przejdź na stronę <<  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  >>
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sie 2005, o 10:33 
Angels Fall First
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sie 2005, o 18:34
Posty: 57
Lokalizacja: Utrecht, Holandia
Masz racje :P
No ale musze przyznac ze "klasycznie" wyglada w tych butach. Wyglada bardzo kobieco :)
Nie wyobrazam sobie Tarje w Adidasach na scenie! :D

_________________
A strong positive mental attitude will create more miracles than any wonder drug.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sie 2005, o 10:48 
Once
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 kwi 2005, o 19:06
Posty: 900
Lokalizacja: Wawa
No w adidasach to ja tez jej sobie nie wyobrażam :P Ale jakoś nie przepadam za tymi jej butami :P W Helsinkach na otwarciu Mistrzostw Świata miała łądne :D


Hmmm, coś chyba offtopujemy. :wink: Proponuję założyć topic o wizerunku scenicznym członków zespołu. :) by Krysia


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sie 2005, o 14:14 
Angels Fall First
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sie 2005, o 18:34
Posty: 57
Lokalizacja: Utrecht, Holandia
Hmm, w kazdym razie Nightwish na Lowlands 2005 byl wspanialy! Musze przyznac, ze wedlug mnie najbardziej imponujacy koncert Nightwish'a jak do tad :)

Znalazlam zdjecia z Lowlands!!!

http://www.xs4all.nl/~liono/Nightwish/l ... IM0372.JPG

http://www.xs4all.nl/~liono/Nightwish/l ... IM0376.JPG

http://www.xs4all.nl/~liono/Nightwish/l ... IM0358.JPG

http://www.xs4all.nl/~liono/Nightwish/l ... IM0401.JPG

http://www.xs4all.nl/~liono/Nightwish/l ... IM0466.JPG

http://www.xs4all.nl/~liono/Nightwish/l ... IM0504.JPG

http://www.xs4all.nl/~liono/Nightwish/l ... IM0501.JPG

Wiecej zdjec na stronie: http://nightwish.o-t-t-e.net/

_________________
A strong positive mental attitude will create more miracles than any wonder drug.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 wrz 2005, o 17:41 
Highest Hopes
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2005, o 13:24
Posty: 1126
Lokalizacja: Leszno
no to obejrzałam cały koncercik z Lowlands i ...

to co zobaczyłam to w tym momencie przebiło chyba koncert z Bukaresztu, który wydawał się mi najlepszy ...

I co by tu ciekawego powiedzieć ...

po pierwsze Tarja w the siren zaśpiewała to "ajajaja ", które do tej pory zawsze było puszczane z taśmy i myślałam, że w rzeczywistości ona tego nie śpiewała, tylko ktoś z tego chóru ... i wyszło genialnie ! wogóle the siren jest tutaj świetne i jak dotychczas większych emocji we mnie nie wzbudzało, to teraz owszem, co więcej Nwmo było maxymalne i jak mi zwisało, ale pozytywnie byłam nastawiona, to teraz jestem bardzo pozytywnie nastawiona na ten kawałek ... czasem co studyjnie wydaje się kichą live jest super, tak jest w tym przypadku, poprostu Nemo wymiata, inny wokal i odrazu lepiej :P

Tarja poza tym, że na GLS walneła się w tekście to bodajże w the siren chya, czy gdzieś z tych pierwszych kawałków też :P
... poza tym przy Ever Dream sie kobita wczuła, przy "come on, come on" gestem pokazuje, co wcześniej napisane :P a przy "my love it lies so deep" to już wogóle, z takim przejęceim w piersi sie bije :wink: jak już przy tym ED jestem, to kocham perkusje na końcu, taka dynamiczna, czego w sudyjnej wersji wogóle nie słychać (mam na mysli tłuczenie po talerzach) ... w ogóle do nowych zwykle ... ruchów scenicznych dochodzi łapanie się za głowę i takie przy tym chodzenie rytmiczne w miejscu :P gdzies tam po drodze nogą zarzuciła :P ledwie 5 sek DCOW mineło, a Tuomas już winko popija, widac nie da rady bez tego grać :P Tarja moszuje więcej niż zwykle ...
Fajnie sa pokazane urywki, co robią jak schodzą ze sceny na moment ... albo przed wejściem, na samym początku ...
Coś nie samowitego ... błogosdławieni, którzy tam byli :P publika, była zaje***ta ...
teraz jak zwykle doczepię się do stroju Tarji :P ale spoko zaraz założe topic inny, ale musze tylko dodac coś :P Tarja ma znowu obleśne buty, tym razem odkryte, ale i tak na byczym obcasie :P nic nie poradze, to moje zboczenie :P i ten pierwszy kostium ... z firanek go uszyli? a to drugie dzianko, takie jak w chorzowie, tylko, że żółte już fajne, ale podziwam ją, że sie onie nie zabije, bo to długie w pioruny ... fajnie sobie tak faluje tym :wink:

Poza tym operator chyba szczękę Tarji polubił, bo często sa na nią zbliżenia :P np na the siren na tym ajajajaja :P

ii jeszcze ... sie Tarja w czuła w Planet Hell:" Welcome To My Planet Heeeeeelll!!!" taka rasowa zapalona wokalistka metalowa :P

_________________
Angels, they fell first but I'm still here
Alone as they are drawing near ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 wrz 2005, o 20:49 
Wishmaster

Dołączył(a): 9 sie 2005, o 18:33
Posty: 259
Ej ja dopiero teraz zauwałyłam że można to ściągnąć, ale pliki torrent mi się nie otwierają w ogóle :( Co mam zrobić :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 wrz 2005, o 20:54 
Highest Hopes
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2005, o 13:24
Posty: 1126
Lokalizacja: Leszno
no, bo to trzeba mieć program do tego specjlany, ja mam np. BitComet bardzo prosty w obsłudze, ściągnij sobie, poszukaj w googlach :wink:

Możesz jeszcze pociągnąc Azureusa....jak czegoś nei wiesz, to program ma wbudowany kanał irc, na którym ktos na pewno ci pomoże by P_B

_________________
Angels, they fell first but I'm still here
Alone as they are drawing near ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 wrz 2005, o 14:19 
Angels Fall First
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sie 2005, o 18:34
Posty: 57
Lokalizacja: Utrecht, Holandia
MedeA napisał(a):
no to obejrzałam cały koncercik z Lowlands i ...

to co zobaczyłam to w tym momencie przebiło chyba koncert z Bukaresztu, który wydawał się mi najlepszy ...


Obejrzalas caly film??? Gdzie znalazlas link/torrent calego koncertu? Tech bym chciala zobczaczyc caly koncert z perspektywy kamery :D

_________________
A strong positive mental attitude will create more miracles than any wonder drug.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 wrz 2005, o 14:22 
Highest Hopes
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2005, o 13:24
Posty: 1126
Lokalizacja: Leszno
http://www.mininova.org/search/?search=nightwish

tutaj jest: Full concert Lowlands :D świetna sprawa :oops:

_________________
Angels, they fell first but I'm still here
Alone as they are drawing near ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 wrz 2005, o 15:10 
Angels Fall First
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sie 2005, o 18:34
Posty: 57
Lokalizacja: Utrecht, Holandia
Wow Medeo! Dzieki za link! Nareszcie znalazlam caly koncert!!! A czy jakosc jest ok?

_________________
A strong positive mental attitude will create more miracles than any wonder drug.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 wrz 2005, o 20:24 
Highest Hopes
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2005, o 13:24
Posty: 1126
Lokalizacja: Leszno
jakość jest bardzo dobra, koncert trwa tylko 1 h, a zajmuje 700 mb .. jest bardzo dobrze :D

_________________
Angels, they fell first but I'm still here
Alone as they are drawing near ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 wrz 2005, o 20:53 
Wishmaster
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 maja 2005, o 20:16
Posty: 332
Lokalizacja: Kraków
Super Nagranie to z Lowlands

Nie wiem czy widziałem zespół kiedyś tak wyluzowny, granie sprawia im ogromną radość,po prostu się świetnie bawią :D
A Tarja jest wyluzowna jak nigdy(szczególnie na Ever Dream).. :D

Najlepszy moment "Nemo" nie wiem czy zwróciliście uwagę ale przez I zwrotkę na basie gra nie Marco a Emppu :shock:,Marco zdjął prawą rękę z basu a Emppu podbiegł i zaczął grać :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2005, o 11:50 
Angels Fall First
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sie 2005, o 18:34
Posty: 57
Lokalizacja: Utrecht, Holandia
Znajoma moja byla w Hartwall Arena. Podobno bardzo imponujacy koncert, bo dluzszy i w ogole wiecej technicznych sprzetow. 8)

_________________
A strong positive mental attitude will create more miracles than any wonder drug.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sty 2006, o 09:56 
Once
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 kwi 2005, o 08:37
Posty: 952
Lokalizacja: Neverland
Oglądałam ze Stokrotką i Jagódką w sylwka nad ranem różne bootlegi z koncertów NW - z trasy promującej CC i też z trasy promującej Onca. Uderzyła nas różnica w zachowaniu i wizerunku scenicznym Tarji - nasze wrażenie jest takie: na tych ostatnich koncertach z 2005 Tarja zachowuje się sztucznie, zupełnie nie wczuwa się w to co śpiewa, dziwnie tańczy, kręci pupą co w ogóle nie pasuje do NW. O kolorze żółtym - o zgrozo! - w strojach Tarji nie wspominając. Widać , że zespół już tak dobrze się nie bawi jak jeszcze na tych koncertach z 2004 czy początku 2005 (chociażby Chorzów, który był 29.5.05). Najbardziej zaś przeszkadzało nam to, że Tarja się szczerzy, ma jakby przyklejony uśmiech na każdym utworze - obojętnie jaki to jest utwór. Po obejrzeniu fragmentarycznie kilka bootlegów z trasy promującej Onca - ale z 2005 roku - wrzuciłyśmy sobie te koncerty z trasy promującej CC.

I tu był szok :shock: jeśli chodzi o Tarję - śpiewała z pełnym zaangazowaniem, wczuwała się w tekst, który śpeiwała, bawiła się z chłopakami, mówiła częściej do fanów i coś więcej niż Dobry wieczór It's nice to be here with you. itp. Moszowała włosami, co ostatnio jej już się raczej nie zdażało.

Słowem - w Tarja się bardzo zmieniła jeśli chodzi o zachowanie się na scenia. Naszym zdaniem na niekorzyść. :evil:

_________________
Obrazek

Fundacja Azyl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sty 2006, o 12:59 
Wishmaster
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 maja 2005, o 20:16
Posty: 332
Lokalizacja: Kraków
Jak bym powiedział że jest dokładnie na odwrót Nw z Trasy Once i Nw z trasy CC to jest wogóle niebo a ziemia :wink:
Kiedyś Marco powiedział że oni dopiero teraz dorośli by być "wielkimi" na scenie i to widać gołym okiem i to raz że muzycy dorośli i się wyluzowali a dwa Tarja się wyluzowała na scenie i zaczeła wreszczie pozwalac sobie przeżywać utwory bo jak można coś przeżywać nie ruszając i nie tańcząc w jego takt.Zresztą nie bez kozery Tuomas mówił że mimo nieporozumień
to jak wchodzili na scenę to gdzieś to na ten czas znikało a ich oststni koncert był wedle ich słów najlepszym w karierze

Teraz jest Tuomas w kapelusiku i zpółeczką na winko i Marco czujący jeszcze bardziej pewnie w zespole ,częstujący kolegów wódką,wspólne picie na scenie
Oglądałem kilka koncertów z 2005 roku i nigdy wcześniej nie widziałem Nw w takiej formie koncertowej ,wcześniej było nie do pomyślenia żeby np:Marco się przewracał na scenie(celowo oczywiście)i grał przez chwilę na leżąco czy Emppu podbiegał do Marco i zaczał grać na jego basie takich rzeczy nie da się udawać to po prostu widać jaka jest fenomenalna komunikacja między muzykami i jaki zespołowy duch

I Tarja zaczeła wreszcie coś robić na scenie,mieć jakiś wizerunek bo to już był brak szacunku dla fanów,jak przychodze na koncert to nie tylko żeby posłuchać utworów ale też zobaczyć show,wizerunek sceniczny zepołu,(taka Sharon zWt to co parę kawałków inna suknia),ostatnio koncerty Nw stały się świetną zabawą dla nich samych przecież nie da sie udawać na każdym z dziesiątek koncertów entuzjazmu on po prostu jest w nich nascenie,Tarja wreszcie tańczy przeżywając utwór bo dawniej stała tylko machając ręką jak była jakaś część intsrumentalna eraz fajnie zarzuca kiecką np:w GLS
,moszuje częściej niż wcześniej np:The Siren prawie nie ma momentów do moszowania a ona i tak jakiś znajdzie żeby poszalec
,macha statywem wcześniej sie bała go w ogóle dotykać a na końcu Wihaa w Lowlands to diabeł dosłownie w nią wstąpił :wink:
Wreszcie pozwala sobie na dobrą zabawę
Zresztą woklistki innych zespołów AF czy Tristanii to robią na scenie jakieś wicia się ,tańce itp. także Tarja na ich tle i tak jest ciut sztywna choć jest trochę lepiej niż kilka lat temu a mam nadzieję że nowa woklistka będzie większą showmanką od Tarji i na scenie będzie taniec św.witta :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sty 2006, o 16:36 
Highest Hopes
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2005, o 13:24
Posty: 1126
Lokalizacja: Leszno
To ja chciałabym podpisać się pod wypowiedzią Maćka :]
Scenicznie bardziej podoba mi się Tarja z dziś, niż kiedyś. No może brakuje mi tego niby grania na gitarze :P ale poz tym jest maxymalna!
Co do strojów, za czasów FWTE to było coś, ciuszki skórzane wymiatały i gorsety :twisted: Ale to co teraz miała na sobie :oops: Na Lowland chociażby (czułam wczoraj wewnętrzną potrzebę obejrzenia tego koncertu, jest absolutnie boski :twisted: ) to pierwsze wdzianko: firana jakaś obleśna, no ale to co potem miała, co w Chorzowie takie czerwone było, to mega było :] Najbardziej strój Tarji nie podobał mi się na CC tour :P
W jej zachowaniu na Once Tour nic sztucznego nie dostrzegam, żadnych przyklejonych uśmiechów, zachowania. Wszytsko jest ok i jak dla mnie lepiej niż kiedykolwiek :P A moszowania oj nie brakuje :P Co do tańca jest sodziutki :P Na poczatku troszkę mnie śmieszył, ale teraz przywykłam. Ładnie się Tarja rusza na scenie i podryguje :]
Emppu jest rozkoszny, lata z jednej strony na drugą, Tuomas też niczego sobie :] Jukka tam nieźle się gimnastykuje, czerepaszka mu lata :P
Denerwuje mnie to machanie Marco głową cały czas z lewa na prawą :P Badziewiasto to wygląda :P

_________________
Angels, they fell first but I'm still here
Alone as they are drawing near ...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Przejdź na stronę <<  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  >>

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron