[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4655: Undefined index: WHO_WISITED_TODAY
Ocean Souls • Zobacz wątek - Pulpity!!!!


Zaloguj


Strefa czasowa: UTC + 1


Teraz jest 14 cze 2026, o 01:49




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Przejdź na stronę <<  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  >>
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sie 2009, o 21:43 
Endless Forms Most Beautiful
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 wrz 2005, o 21:32
Posty: 4487
Lokalizacja: Przed monitorem
beatag60 napisał(a):

To spróbujcie zaproponować na pulpit taka laseczkę, która spodoba się większości?
No, kto pierwszy? Ivan?! :P



Nie ma problemu. Nie wiem czy podoba się większości, ale mi na pewno. Oto piękna kobieta wg Ivanhoe:


Obrazek

_________________
https://www.musik-sammler.de/sammlung/sirivanhoe/


Ostatnio edytowano 27 sie 2009, o 21:43 przez Ivanhoe, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sie 2009, o 21:48 
Dark Passion Play
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 sie 2008, o 20:42
Posty: 1267
Lokalizacja: Lublin
Tak po kobiecemu :wink:
"Czysta', "jasna" i ma tyle co trzeba i na swoim miejscu!
Pogłaskałoby się i przytuliło mięciutkie jasne ciałko :wink:
Wizualnie całkiem fajna babeczka, a co reszta na taki pulpicik? :mrgreen:

_________________
Nightwish Music is medicine for my life!
Szatanie witam:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sie 2009, o 22:16 
Byt Transcendentny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2005, o 14:11
Posty: 4678
Lokalizacja: Nie ma na mapach
Moim zdaniem zbyt pionowy

_________________
Życie to tylko żart, dowcip, i jeśli czujesz się źle, przejmujesz czymś to znaczy, że dałeś się nabrać


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sie 2009, o 22:27 
Dark Passion Play
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 sie 2008, o 20:42
Posty: 1267
Lokalizacja: Lublin
Ivan daj w poziomie i będzie cool :wink:
Cóż, mnie się podoba nawet w pionie :roll:

_________________
Nightwish Music is medicine for my life!
Szatanie witam:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sie 2009, o 22:59 
Angels Fall First
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 maja 2006, o 17:04
Posty: 86
Cóż, facetem nie jestem :P ale myślę, że Candice jest ładniejsza. Chociaż może jestem nie obiektywna, bo właśnie słucham BN ;)

U mnie na pulpicie masakra jednym słowem mówiąc, aż wstyd komukolwiek pokazywać, dlatego Wam tego oszczędzę, ale jak pracuję, to mi taki jakiś twórczy bałagan sam powstaje :roll:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 sie 2009, o 06:06 
Imaginaerum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 wrz 2007, o 07:44
Posty: 3304
Lokalizacja: Warszawa
beatag60 napisał(a):
To spróbujcie zaproponować na pulpit taka laseczkę, która spodoba się większości?

Ależ proszę bardzo:

Obrazek

Taką tapetę mam już dobre pół roku, a i tak ciągle cieszy moje oczy :D . Jeśli chodzi o urodę to Megan jest imo kobietą idealną.

_________________
ONLY QUITTERS QUIT!!!
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 sie 2009, o 06:25 
Century Child
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 gru 2007, o 01:55
Posty: 634
Cytuj:
To spróbujcie zaproponować na pulpit taka laseczkę, która spodoba się większości?


Oto mój typ: 8)

Obrazek

I żeby nie było, pulpit: http://img165.imageshack.us/img165/9940/22949559.jpg :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 sie 2009, o 11:25 
Once
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2007, o 15:56
Posty: 1062
Lokalizacja: Kraków
Ale dyskusje zapoczątkowałem. :shock:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 paź 2009, o 18:06 
Once
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2007, o 21:40
Posty: 1133
Lokalizacja: podobno z Polski
Odkopię :D Typ na piękną kobietę:

Obrazek

*___*


A to mój new pulpit. Znalazłem na jakiejś mojej płycie tę tapetę, czort wie skąd ją mam ;)

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 paź 2009, o 19:25 
Byt Transcendentny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2005, o 14:11
Posty: 4678
Lokalizacja: Nie ma na mapach
Moja tapeta: http://fc08.deviantart.com/fs43/f/2009/ ... ciment.jpg

@_@ kocham to foto.

_________________
Życie to tylko żart, dowcip, i jeśli czujesz się źle, przejmujesz czymś to znaczy, że dałeś się nabrać


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 paź 2009, o 20:57 
Imaginaerum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2005, o 19:42
Posty: 2994
Lokalizacja: Nowa Huta.
Wygląda prawie jak z Burtonowskiego Sweeney Todda. :P Prawie, bo mimo wszystko bardziej 'rzeczywiscie' i mniej bajkowo. :P Ale i tak fota zajebiaszcza. :O

_________________
http://krzkropka.blogspot.com


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2009, o 13:00 
Byt Transcendentny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2007, o 00:20
Posty: 4823
Lokalizacja: Gród Kraka
To ja rzucę coś od siebie ;)

1.Siobhan

pic01

2.Nicole
pic02

3.Tori
pic03

Boginie.

_________________
"This Is Who I Am, Escapist, Paradise Seeker"


Ostatnio edytowano 21 paź 2009, o 13:03 przez Cela, łącznie edytowano 4 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2009, o 13:25 
Once
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lut 2008, o 09:49
Posty: 911
Cela napisał(a):
To ja rzucę coś od siebie ;)

1.Siobhan

pic01

2.Nicole
pic02

3.Tori
pic03

Boginie.


No panie ładne. Jednak Nicole to już nie ta Nicole sprzed lat. Teraz to tylko kobieta, która zbyt dużo operacji na twarzy zrobiła i ma ciągle tą samą minę. Nie zmienia to faktu, że z czasów lat 90 to była bardzo atrakcyjna kobieta.

_________________
Every little memory resting calm in me
Resting in a dream
Smiling back at me
The faces of the past keep calling me to come back home...
Rest calm and remember me......


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lis 2009, o 12:52 
Endless Forms Most Beautiful
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2008, o 17:30
Posty: 4305
http://img255.imageshack.us/img255/3148/pulpitt.jpg

Nowa tapeta, odzwierciedlająca nawrót fazy na Dreamów ;) . Swoją drogą koleś, który zrobił ten art (+ inne cover arty do kawałków z BC&SL) powinien IMO ilustrować książeczkę następnego albumu DT.

_________________
Riding hard every shooting star
Come to life, open mind, have a laugh at the orthodox
Come, drink deep let the dam of mind seep
Travel with great élan, dance a jig at the funeral


Ostatnio edytowano 8 lis 2009, o 12:52 przez Fristron, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lis 2009, o 14:18 
Once
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 maja 2008, o 07:02
Posty: 1024
Lokalizacja: Nowa-Huta
Ładne , nieładne, rzecz gustu, jeden będzie wolał panie blond, inny szatynki a pan X rude. Ja mam dłuższy czas tapetę, która ukazuje, że tak powiem piękno kobiecego ciała raczej, aniżeli urody :) (chodź brzydka to ona nie jest )
http://img194.imageshack.us/i/asdgg.jpg/

_________________
Coście skurwysyny uczynili z tą krainą...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Przejdź na stronę <<  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  >>

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do: