[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4655: Undefined index: WHO_WISITED_TODAY
Ocean Souls • Zobacz wątek - Co dalej z Nightwishem?

Zaloguj | Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 6 paź 2022, o 09:12

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Przejdź na stronę <<  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  >>
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sie 2010, o 20:31 
Byt Transcendentny

To nie polityk tylko ja ;p Na razie ich nie mam przy sobie ale jak chcecie to wrzuce, ale najwcześniej jutro ;)

Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 01:00 przez Beezqp, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 30 sie 2010, o 20:37 
Dark Passion Play

Oki, do jutra wytrzymam;0, i ani chwili dłużej;0

Tytuł:
PostNapisane: 4 paź 2012, o 09:10 
Dark Passion Play

Takie malutkie podsumowanie z mojego punktu widzenia (na obecną chwilę):
- mocno wylewna Anetka zamknęła bloga, a jej fani martwią się o jej zdrowie, życzą jej udanej solowej kariery- ogólnie chcą być przy niej, a ona uciekła!Dlaczego?
- mina Tuoamasa na koncertach z Floor daje wielce do myślenia, co w niej czytacie?
widzę w niej ból, żal i chyba lęk?, ogólnie emocjonalną rozpierduchę!
Wciąż za mało wiadomo, a właściwie nic nie wiadomo!
Jeśli AO rano trafiła do szpitala i ogarnięto jest stan w ciągu kilku godzin, co się zdarzyło w ciągu reszty dnia, że nie stawiła się na koncercie? Trudno jest mi uwierzyć, że żaden z chłopaków się z nią nie komunikował jak się czuje itd.
Rozumiem decyzje o kontynuowaniu trasy - fani czekali na NW z Anetką, ale konkretnie na NW. Poprzyjeżdżali z różnych stron, dostosowywując swoje obowiązki często do tego jednego koncertu. (Jadąc na Ursynalia tylko na NW choćby w wersji instrumentalnej chciałabym ich zobaczyć- odwołanie koncertu byłoby dla mnie nie do przyjęcia!)
Zespół i jego poczynania mocno wrosły w moje życie jestem i będę przy NW póki będą chcieli dla nas grać, a Tuo nie przestanie tworzyć magii w muzyce:)
Czy dowiemy się co spowodowało odejście Anety- może czasem lepiej nie pokazywać światu spraw, które mogą być dla nie artystów nie zrozumiałe?
I jeszcze jedno, wciąż w moich oczach Aneta zasługuje na uznanie za ogromny wkład w historię kapeli, bez względu na przyczyny rozłamu itd, nic tego nie umniejsza 8)

Tytuł:
PostNapisane: 4 paź 2012, o 09:19 
Imaginaerum

beatag60 napisał(a):
Jeśli AO rano trafiła do szpitala i ogarnięto jest stan w ciągu kilku godzin, co się zdarzyło w ciągu reszty dnia, że nie stawiła się na koncercie?

Bo o 7 wieczorem zaczęła wymiotować i gorączkować, trafiła z powrotem do szpitala na całą noc pod kroplówkę z powodu odwodnienia :)

Tytuł:
PostNapisane: 4 paź 2012, o 09:38 
Dark Passion Play

Siren napisał(a):
beatag60 napisał(a):
Jeśli AO rano trafiła do szpitala i ogarnięto jest stan w ciągu kilku godzin, co się zdarzyło w ciągu reszty dnia, że nie stawiła się na koncercie?

Bo o 7 wieczorem zaczęła wymiotować i gorączkować, trafiła z powrotem do szpitala na całą noc pod kroplówkę z powodu odwodnienia :)

Czy to była dobra pora do negocjacji z Anetą czy koncertować, zastępować ? Może?

Tytuł:
PostNapisane: 4 paź 2012, o 09:44 
Century Child

beatag60 napisał(a):
Trudno jest mi uwierzyć, że żaden z chłopaków się z nią nie komunikował jak się czuje itd.

Mnie to nie dziwi, ponieważ gdy Tarja się źle poczuła w trasie, chyba w Brazylii, reszta zespołu miała to w dupie. Jedynie Marcelo się zainteresował i zabrał ją do szpitala. Jak się to skończyło - wiadomo :)

Tytuł:
PostNapisane: 4 paź 2012, o 14:11 
Century Child

Może Anette jest w trzeciej ciąży? :D Hihi? To byłaby sensacja! :D

Tytuł:
PostNapisane: 4 paź 2012, o 14:30 
Angels Fall First

Elavi napisał(a):
To byłaby sensacja! :D

Tak, zwłaszcza gdyby wyszlo na jaw z kim, skoro nie bylo tam jej chlopaka :P

Tytuł:
PostNapisane: 4 paź 2012, o 14:35 
Imaginaerum

No bez przesady, może jest w drugim albo trzecim miesiącu to wtedy spokojnie mógłby być wiadomy ojciec.
W sumie to byłaby całkiem fajna sytuacja ale ciąża musiała by być zagrożona żeby zdecydowali się ją tak wcześnie zastąpić Floor.

Btw co za pokichane spekulacje :D

Tytuł:
PostNapisane: 4 paź 2012, o 16:33 
Wishmaster

Ludzie, byłem wyrwany z życia przez tydzień i próbuję przebrnąć przez całą tę masę informacji, ale ciężko się połapać, bo dyskusja wrze w kilku wątkach. Napiszę tutaj, bo mam pewne wątpliwości. Jeśli już był taki temat poruszany to proszę o linka.

Ogólnie zastanawiam się nad przyszłością NW. Jeśli coś się dzieje w zespole, to naturalne zostaniemy postawieni przed faktem dokonanym.

1. Floor ma już zespół i nie wiadomo czy rzuci go dla NW (pewnie by chciała :) )
2. Nie chcę siać zamętu, ale prawdopodobnie Marco rozważa odejście z NW. Cytat z wypowiedzi Tuomasa:
Cytuj:
"Yes, certainly. But nobody knows what will happen in the future. Maybe Marco is going, not tomorrow, but after the tour. Do not think much about the future. Let every day and see how people feel and act according to it. "

Cytat z wywiadu zanim opublikowano to słynne oświadczenie prasowe. Albo Przygotowuje nas na to, że Marco odejdzie, albo to była prognoza odejścia Anette, albo też chciał spławić dziennikarza entym pytaniem o przyszłość zespołu.
3. Podsumowując - nie szukają nowej wokalistki, Floor nie będzie grać wiecznie*, Marco chce więcej czasu dla rodziny... Co się z Tobą dzieje, Nocne Życzenie?

*- konkretnie to chodzi mi o to, że póki co jest "tymczasową" wokalistka.

Ostatnio edytowano 4 paź 2012, o 16:36 przez Adrian, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 4 paź 2012, o 16:45 
Angels Fall First

Tuo znowu zmienia zdanie po tysiąc razy... i już nie wiadomo w co wierzyć, czym się przejąć, a co puścic bokiem. Jakby to Marco sam powiedział, to już prędzej mozna by się bać...

Tytuł:
PostNapisane: 4 paź 2012, o 17:56 
Wishmaster

Nawet bym się nie zdziwił gdyby Marco nawet nie wiedział, że "ma zamiar odejść" po trasie koncertowej. :lol:

Jeśli cokolwiek się wyjaśni, to nie dziś, nie jutro i nie za rok. Skoro do tej pory nic nie powiedzieli, to czemu mieliby coś powiedzieć w najbliższym czasie? Pewnie dopiero z jakiejś Oficjalnej Biografii Zespołu dowiemy się co i jak.

Póki co bilety VIP sprzedają się jak świeże bułeczki - czyż nie jest to najważniejsze?

Cyrk na kółkach.

PS
Cytuj:
*- konkretnie to chodzi mi o to, że póki co jest "tymczasową" wokalistka.

Przecież dopóki Floor jest "tylko tymczasową wokalistką" pójście na koncert NW z nią to prawdziwa gratka. Gdyby powiedzieli "zostaje u nas na stałe" już teraz, to cały medialny szum wyczerpaliby w miesiąc (a tak mogą najpierw zdobywać popularność na odejściu Anette, a potem na nowej wokalistce). Nie chcę dramatyzować, wokaliści zmieniają się w wielu zespołach, ale NW serwuje nam teraz kompletny burdel i chaos, i niedobrze mi się robi, jak myślę o tym wszystkim.

Ostatnio edytowano 4 paź 2012, o 17:59 przez altertide0, łącznie edytowano 4 razy

Tytuł:
PostNapisane: 4 paź 2012, o 18:08 
Once

Hmmm, to by miało sens, w końcu dość dużo wydali na film (Tuo z tego co pamiętam wyłożył nawet ze swojej kieszeni), więc taki pomysł na "podreperowanie" budżetu by mnie nie zdziwił. Szkoda tylko że znaleźli taki, a nie inny sposób :roll:

Ostatnio edytowano 4 paź 2012, o 18:11 przez Oskar, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 4 paź 2012, o 18:16 
Imaginaerum

No ale podreperowanie na zasadzie, Anette musisz nagle odejść bo nie mam gdzie mieszkać a dzięki temu zarobię więcej kasy? :lol:

Beatka wrzucała link do jakiegoś artykułu po fińsku który nawet przetłumaczony przez translator brzmiał mniej więcej, że Anette odchodząc w tej chwili z zespołu nie będzie dostawać kasy dłużej. Albo ja źle zrozumiałam. Może ktoś zagadać żeby ktoś chociaż powierzchownie się dowiedział o co chodzi?

http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-1288504498664.html

Ostatnio edytowano 4 paź 2012, o 18:18 przez Siren, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 4 paź 2012, o 18:20 
Endless Forms Most Beautiful

Huh, z tym Marco to ciekawostka...
Swoją drogą, biorąc pod uwagę, jak Tuomasowi wychodzą stosunki z innymi członkami zespołu, wcale bym się nie obraził, gdyby zaczął funkcjonować jak Arjen Lucassen - on jako "mózg" jakiegoś projektu + muzycy sesyjni.

Travel with great élan, dance a jig at the funeral

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Przejdź na stronę <<  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  >>

Strefa czasowa: UTC + 1