[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4655: Undefined index: WHO_WISITED_TODAY
Ocean Souls • Zobacz wątek - Za czym nie przepadacie?

Zaloguj | Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 6 paź 2022, o 08:10

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Przejdź na stronę <<  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  >>
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 19 paź 2007, o 19:25 
Byt Transcendentny

Hm... chyba nie widzialem tego tematu wczesniej. Hmmm jesli chodzi o NW to wiekszosc utworow, nie tyle lubie co kocham, ale czy sa wyjatki?Nie moge sie przekonac do Astral Romance(zadnej wersji) to raz. Jest jeszcze jedna... "Dead To The World". Nie trafiaja do mnie, ilosc wysluchan AR moge policzyc chyba na placach u obu dloni, a DTTW owszem, znacznie wiecej, ale jakos najmniej wlasnie te dwa utwory do mnie przemawiaja.

Tytuł:
PostNapisane: 22 paź 2007, o 14:12 
Century Child

Za FTHOIH i kilkoma innymi z DPP. Stare albumy przy tym sa naprawde dobre...

Tytuł:
PostNapisane: 22 paź 2007, o 16:28 
Oceanborn

Szczerze powiedziawszy to nie przepadam za Evą Jakoś nie wiem czemu. Tak jakoś mnie to odrzuca. I jeszcze srednio tak lubie MPG

Tytuł:
PostNapisane: 24 paź 2007, o 11:25 
Endless Forms Most Beautiful

Jeżeli o mnie chodzi, to niespecjalnie przepadam za Lappi z AFF oraz Feel For You. Co do Lappi - wydaje mi się, że poszczególne części są niespójne, nie ma w zasadzie jakiegokolwiek między nimi związku i, prawdę powiedziawszy, całość jest w zasadzie dosyć nudna. Ten ostatni argument pasuje też do Fell For You. Generalnie nie ma w tym utworze niczego chwytliwego, urzekającego, po prostu pobrzdękiwanie. Prócz tych piosenek nie mam już nic, czego nie lubię w dyskografii NW (czyli omijam to na playliście). No może jeszcze Return To The Sea, z tego samego powodu. Zmieniłem nastawienie do Riddlera, którego obecnie bardzo szanuję i lubię. ;)

Would I have them both to keep

Tytuł:
PostNapisane: 24 paź 2007, o 21:50 
Over the hills and far away

Zdecydowanie nie przepadam za wykonaniem tej piosenki KLIK

Anette miast śpiewać....buczy. Nie podoba mi się to. Nie oznacza to, że już jej nie lubię.

Rozkoszujcie się tym utworem, jeśli lubicie kicz w wykonaniu Anety :D

Tytuł:
PostNapisane: 25 paź 2007, o 06:45 
Angels Fall First

Może Come Cover Me i Two For Tragedy

Tytuł:
PostNapisane: 25 paź 2007, o 17:45 
Wishmaster

HietalaFan napisał(a):
Zdecydowanie nie przepadam za wykonaniem tej piosenki KLIK

Anette miast śpiewać....buczy. Nie podoba mi się to. Nie oznacza to, że już jej nie lubię.

Rozkoszujcie się tym utworem, jeśli lubicie kicz w wykonaniu Anety :D

aaaaaaaaaaaaaaa. co to jest? tego nie smiem nazwac mianem profesjonalnego wokalu. moja kolezanka lepiej spiewa. poza tym ona w ogole nie umie sie ruszac. Amaranth to dosyc szybka piosenka a ona rusza sie jak zombie i to w bullettime.

Tytuł:
PostNapisane: 25 paź 2007, o 19:31 
Over the hills and far away

Już pomijam jej ruchy, ale wokal. Sam lepiej śpiewam. Utwór na ten moment podoba mi się bardziej w wykonaniu Marco ( czyli "Reach" ). Na pewno Anette nie powinna brać przykładu z Tarji, nie powodować zdziwienia, kiedy ludzie słyszą piosenkę na koncercie w całkiem innym wykonaniu.

Tytuł:
PostNapisane: 16 gru 2007, o 15:16 
Angels Fall First

hm... jeżeli miałabym wybrać kawałek, który lubię najmneij to byłby to chyba... The Carpenter ;D jakos tak nie przypadl mi do gustu zbytnio...

Tytuł:
PostNapisane: 16 gru 2007, o 15:58 
Once

Powiem jedno, Za dużo popu w Nightwish.... Jak już mówiłam gdzieś, nie mam do kobiety nic, ale kurde.... śpiewa jak popowa lalka, rusza sie jak kij od szczotki, ubiera się jak super, mega trooo kinder metalów, na miłość boską może człowieka trafić...
A ten kawałek się znaczy Amaranth.... W chwili obecnej, dochodzę do wniosku, że chłopaki musieli naprawdę sporo wypić, aby ją wybrać.... :roll:

Tytuł:
PostNapisane: 16 gru 2007, o 19:23 
Imaginaerum

Cytuj:
W chwili obecnej, dochodzę do wniosku, że chłopaki musieli naprawdę sporo wypić, aby ją wybrać....

A ja jakos nigdy nie zastanawiałam sie nad taką koncepcją. Wsumie bardzo logicznie wszystko tłumaczy.

Tytuł:
PostNapisane: 5 kwi 2008, o 11:53 
Century Child

Nie lubię wszystkiego, gdzie Tuo za wszelką cenę usiłuje udowodnić, że śpiewać każdy może (a nie może, stety czy niestety). Nie pasują mi też "Bare Grace Misery" i "Crownless", wydają mi się po prostu nijakie. Wciąż nie mogę zrozumieć, co tłumy kochają w "Nemo", choć w sumie nie jest takie złe. "Powala" mnie wokal Tarji na pierwszych demówkach i dużej części "AFF". Z "DPP" nie trafia do mnie "Cadence Of Her Last Breath", "Eva" i "BBB" też nie całkiem. Ale wszystko to jednak od czasu do czasu włączam, dla przypomnienia ;)

Ostatnio edytowano 5 kwi 2008, o 11:53 przez Chilla, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 5 kwi 2008, o 12:39 
Century Child

Chilla napisał(a):
Nie lubię wszystkiego, gdzie Tuo za wszelką cenę usiłuje udowodnić, że śpiewać każdy może (a nie może, stety czy niestety)

Śpiewać każdy może,ale nie każdy powinien ;) Poza tym,nie przepadam za Meadows of Heaven,Evą,For the Heart I Once Had,The Poet & The Pendulum,Astral Romance i The Creapenter :)

Tytuł:
PostNapisane: 5 kwi 2008, o 16:37 
Imaginaerum

polityk2 napisał(a):
A ja nie przepadam za hip-hopem, techem i innymi typami quasi-muzyki.

Marcin napisał(a):
A ja znowu najbardziej nie lubię lacjuchów.A no i disco(dla wrazliwej młodzieży :) )

Przeczytajcie sobie pierwszy post w tym temacie, bo coś czuję, że już za chwilę się tu offtop zrobi :) .

Ja z kolei nie przepadam za wszelkimi bezmyślnymi naparzankami, jak np. w końcówce "Dead Gardens". Ponadto nie lubię partii mówionych (chociaż pare wyjątków pewnie by się tu znalazło), wokalu Tapio w D&tDDO oraz wokalu Tuomasa ogólnie.

Tytuł:
PostNapisane: 5 kwi 2008, o 18:37 
Dark Passion Play

Mi nie pasuje większość ballad NW (choć są wyjątki), oraz niemal całe Angel Fall First.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Przejdź na stronę <<  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  >>

Strefa czasowa: UTC + 1