[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4655: Undefined index: WHO_WISITED_TODAY
Ocean Souls • Zobacz wątek - Spotkanie Marcina z Nightwishem


Zaloguj | Zarejestruj


Strefa czasowa: UTC + 1


Teraz jest 16 kwi 2024, o 19:49




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 sty 2014, o 13:37 
Endless Forms Most Beautiful
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2008, o 17:30
Posty: 4305
Pamiętacie pewnie, jak parę tygodni temu na naszym forum napisała Paty, szukając pomocy w skontaktowaniu się z Nightwishem. Chodziło o chorego na mukowiscydozę Marcina, którego marzeniem było spotkać się z zespołem.
Zespół o sprawie już wie, Fundacji "Mam Marzenie" udało się zorganizować spotkanie w Finlandii - została kwestia biletu dla marzyciela. To kosztuje. Dlatego powstała zrzutka na ten szczytny cel.

Osoby posiadające Facebooka odsyłam na https://www.facebook.com/events/281180325364311/?ref=22
a tym, które go nie mają przeklejam opis:

Cytuj:
Pomóżmy Marcinowi spotkać się z jego ulubionym zespołem !

Marcin ma 18 lat i jego największym marzeniem jest spotkać się z zespołem Nightwish. Tu możecie zobaczyć relację ze spotkania na stronie Fundacji Mam Marzenie : http://www.mammarzenie.org/marzyciele/5382-Marcin/

Było ciężko, bo zespół jest na urlopie do 2015 roku. Ale w końcu udało się skontaktować z Nightwish, a dokładnie z Floor Jansen- wokalistką. Po konsultacjach zespół ustalił, że jedynym terminem w którym wszyscy jego członkowie będą w jednym miejscu i czasie jest 17 luty. Miejscem spotkania ma być miejscowość w Finlandii.

Ponieważ jest to bardzo bliski termin mamy niewiele czasu aby zebrać pieniądze na realizację marzenia.
Dlatego zwracamy się z prośbą do wszystkich którzy wiedzą co znaczy marzyć i co znaczy spełniać marzenia ;) aby pomogli !


Pomagać możecie wpłacając pieniądze ( możliwie jak największe kwoty ;) ) na nr : 26 1050 1445 1000 0022 7647 0461
z dopiskiem: Marzenie Marcina- Nightwish


Liczymy na Was!

Fundacja Mam Marzenie

_________________
Riding hard every shooting star
Come to life, open mind, have a laugh at the orthodox
Come, drink deep let the dam of mind seep
Travel with great élan, dance a jig at the funeral


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron