[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4655: Undefined index: WHO_WISITED_TODAY
Ocean Souls • Zobacz wątek - Wygląd sceniczny Nightwish

Zaloguj | Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 6 paź 2022, o 09:33

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Przejdź na stronę <<  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  >>
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 20 sie 2008, o 22:57 
Dark Passion Play

Możliwe,że nasz NW zostanie legendą i z bezsilności wobec zaistniałych sytuacji Tuo "na to poszedł".Nigdy nie będzie już tym zespołem,który "stworzył" to forum,ale rzeczywiście liczę i ja na jakoś odlot ze strony grupy.Wszystko się okaże,na co stać lidera.Ile ma jeszcze siły i pomysłów.A życzę mu mocy z całego mojego serca.Szkoda byłoby zamknąć ich historię klamrami komercji.

Tytuł:
PostNapisane: 21 sie 2008, o 19:32 
Angels Fall First

Cytuj:
Czyli z lumpeksu... Tak jak i styl...

sorry że wkraczam w stary temat bo rozmawialiście tu o pirotechnice ale ... Inglor masz coś do lumpeksów? ja często tam chodze i mam mnustwo markowych ciuchów czasem nawet z metkami się trafiają nówki...
a tak żeby offu nie robić to moim zdaniem Tairja bardziej nadawała klimatu zezpołowi niż Anette. Od samego poczatku Anette kojażyła mi się z takim popowo-rockowym wizerunkiem.

Tytuł:
PostNapisane: 21 sie 2008, o 19:42 
Once

Gothic girl napisał(a):
Od samego poczatku Anette kojażyła mi się z takim popowo-rockowym wizerunkiem.

A dla mnie właśnie sprawiała wrażenie takiej "metalówy".Szkoda, że w praniu okazało się co innego ale kobitka się stara ;)

Believe me when I say this wasn't all for nothing.

Tytuł:
PostNapisane: 21 sie 2008, o 20:44 
Once

A dla mnie pokaz wiatraków na TPATP to był dopiero mega kicz skojarzyło mi się z piosenką Maryli Rodowicz, gdzie śpiewa: "Kolorowych jarmarków, Blaszanych zegarków, Pierzastych kogucików" Nemo jak i cała reszta wyszła OK.
Co do wyglądu Anette, tutaj się zgadzam, próbują z niej zrobić "metalówę" na siłę. Jak dla mnie jej bardziej pasuje styl a'la "punk-rock" aniżeli jakiś mrok.

PostNapisane: 16 gru 2015, o 14:38 
Once

No i jak Wam się teraz patrzy na nowy Nightwish?

Ja na razie widzę same plusy. Stroje Floor jak najbardziej pasują do obecnego klimatu zespołu. Nie kombinuje, nie zmienia stylu co tydzień, nie zapiernicza w pantalonach z kokardkami.

Do tego nie przytłacza swoją osobą całej sceny (nie, nie mam tu na myśli jej gabarytów ;D). Mam tu na myśli jej zachowanie i to jak idealnie współpracuje z resztą muzyków.

Co do samej sceny i efektów. Pirotechnika sprawdza się kapitalnie i bardzo podoba mi się pomysł z dużymi ekranami w tle :)

PostNapisane: 18 gru 2015, o 10:15 
Imaginaerum

No co ty. Ja tesknie za kabaretem :D

https://www.youtube.com/watch?v=Kfi_G8PzXzc

PostNapisane: 19 gru 2015, o 20:53 
Endless Forms Most Beautiful

Kiecka z EFMB na żywo jest jednak super. W finale GLS, kiedy Floor stoi w strumieniu dymu, wygląda jakby płonęła... :3

Travel with great élan, dance a jig at the funeral

PostNapisane: 30 sty 2016, o 22:24 
Angels Fall First

Witam Wszystkich!
To mój pierwszy wpis, więc bądźcie łaskawi ;)
Co do wyglądu Nightwish na scenie, to muszę powiedzieć, że jest on od początku do samego końca cudownie wyważony i zaplanowany. Nawet czadowe buty Floor z jednorożcami pasują do całości!

PostNapisane: 1 lut 2016, o 19:07 
Once

Kocham te buty! <3 Odnalazłam stronę z tą marką i stwierdziłam, że kiedyś zbankrutuję ale kupię wszystkie xD

PostNapisane: 1 lut 2016, o 19:29 
Wishmaster

Jakiś link? Bo w ogóle nie kojarzę, o czym mówicie :D

PostNapisane: 1 lut 2016, o 22:27 
Once

PROSZĘ <3

http://www.irregularchoice.com/womens.html

PostNapisane: 1 lut 2016, o 22:35 
Wishmaster

Eem, a jakieś zdjęcie Floor? Bo ja może i jestem zbyt tradycyjna, jak chodzi o ubiór, ale w życiu bym czegoś takiego nie założyła :D Inna sprawa, że raczej nie mam najlepszego gustu, więc takie buty na mnie wyglądałyby po prostu tandetnie, a jeśli ktoś ma wyczucie to pewnie wygląda to nieźle.

EDIT Dobra, przejrzałam ich trochę więcej niż dwie pierwsze strony i niektóre mają naprawdę świetny fason, tylko (dalej) są dla mnie za krzykliwe. I za drogie xD

PostNapisane: 1 lut 2016, o 23:26 
Once

Ja kocham buty! Oryginalne buty! Niektóre są faktycznie bardzo przekombinowane, ale niektóre są po prostu przepiękne!

Floor ma takie -> https://41.media.tumblr.com/9aa55e9b4a0 ... o1_500.png

http://1.bp.blogspot.com/-8rLseYPSKUk/V ... 1600/5.jpg

PostNapisane: 2 lut 2016, o 17:59 
Wishmaster

Faktycznie wygląda dobrze, nie wiem, czy to kwestia samej Floor czy tego, że na nodze po prostu wyglądają lepiej.

PostNapisane: 13 lut 2016, o 23:47 
Imaginaerum

Pavlina napisał(a):

Większość tych butów jest tak tragiczna, że szok. Masakra.
Przecież to jest butowy koszmar, buciki dla barbie? :

http://www.irregularchoice.com/media/ca ... -58b_1.jpg

http://www.irregularchoice.com/media/ca ... -12a_1.jpg

Styl Floor? To ma pasować do syfonicznego metalu, chyba bardziej do Doro, ale ta nie ma żadnych badziewnych sukienek. Stroje dobrane, źle do sylwetki, np. eksponowanie masywnych ramion. Jej makijaże - tragedia, zwłaszcza ten z teledysku Endless Forms Most Beautiful, poza tym tanie smoky eyes, które jest bardzo żle wykonane, czasem z jakimiś gdzieś przyczepionymi świecidełkami. Niech mi ktos pokaże, kiedy jej makijaż był dobrze wykonany? Ona się sama maluje, czy ma swoją makijażystkę? Jak sama się maluje, to powinna coś z tym badziewiem zrobić. Albo się przynajmniej nauczyć "blendować" cienie.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Przejdź na stronę <<  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  >>

Strefa czasowa: UTC + 1