[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4655: Undefined index: WHO_WISITED_TODAY
Ocean Souls • Zobacz wątek - Anette Olzon

Zaloguj | Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 6 paź 2022, o 08:51

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Przejdź na stronę <<  1 ... 247, 248, 249, 250, 251, 252  >>
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 kwi 2015, o 14:38 
Imaginaerum

Siren napisał(a):
A kupa bo akurat tą arię zmieniła sobie sama bo jej pozwolili :D Bo to jej ulubiona...

Słowo kupa, brzmi w tym zdaniu tak nienaturalnie, że wywołało u mnie bardziej negatywne uczucia niż bardziej wulgarny, powszechnie stosowany synonim.

PostNapisane: 6 kwi 2015, o 16:24 
Endless Forms Most Beautiful

No to podwójna kupa. Ciekawe jaki miał być pierwszy numer.

(...)skonczmy ta farse i wrócmy do normalnych metalowych tematów.
Co lepsze pieszczocha czy karwasz?

kimka

PostNapisane: 8 kwi 2015, o 13:29 
Imaginaerum

http://www.katsomo.fi/#!/jakso/33006151 ... otkuistaan

Nie wiem jaka jest idea programu na MTV prowadzonego przez Davida Hasselhoffa ale ubawiła mnie Aneta wylewająca mu swoje żale na temat NW, robi z siebie świętą i jedzie po chłopakach równo. Dzisiaj całość więc ciekawe co jeszcze ciekawego powie.

PostNapisane: 8 kwi 2015, o 14:19 
Once

Sorki, ale coś się w zeznaniach myli dziewczyna. Przecież ona nie dowiedziała się o końcu współpracy poprzez maila. Wszystko odbyło się podczas trasy. Przecież ona dzień wcześniej grała z nimi konceert ! :). Ponadto nieźle lekceważąco się odnosi do zespołu dzięki, któremu zaistniała. . Nie potrafi podać imienia Jukki tylko gada o nim "perkusista" :shock:

Wiadomo Talk Show i te sprawy, ale bez przesady :)

The faces of the past keep calling me to come back home...
Rest calm and remember me......

PostNapisane: 8 kwi 2015, o 15:02 
Once

Coraz bardziej zaczyna mnie irytować, najpierw jedzie po nich równo, potem pisze, że nie ma co chować urazy, wrzuca fotki z NW na insta itd., a teraz znowu wylewa pomyje :/ Album przeszedł bez echa to trzeba jakoś inaczej dać o sobie znać.

PostNapisane: 8 kwi 2015, o 15:06 

A ja taką miałem nadzieję, że jak Nw zdecyduje się w końcu na duży nagrywany koncert, to Anette pojawi się chociaż na dwa kawałki...
Teraz wychodzi na to, że jest bardziej obrażona, niż Tarja.

kimka

PostNapisane: 8 kwi 2015, o 16:10 
Imaginaerum

Przykro stwierdzić ale Tarja w porównaniu do Anette wyszła z tego z wielką klasą. Jedna konferencja na której się popłakała i tyle. Spakowała manatki bo nie mogła dłużej znieść tego że w Finlandii ludzie bardziej rozpaczali niż ona sama. Dzisiaj mówi tylko "Nie utrzymujemy kontaktu". A Olzonka? Wyskoczyła z pociągu 3 lata temu bez większego echa i nagle doszła do wniosku że jej "kariera" leży, kwiczy i macha nóżkami, singiel sprzedają w kiosku do gazety a jej "teledysk" wieje amatorszczyzną. Ja bym to rozumiała gdyby wzięło ją na takie pogaduszki zaraz po. Ale teraz? Z miesiąca na miesiąc tracę jakąkolwiek sympatię do niej...

PostNapisane: 10 kwi 2015, o 14:10 

Tear me to bits enjoy the scene
Of screen name verbal vanity

Coraz bardziej jestem przekonany, że YIAEH jest o Anecie. ;)

Btw, byłbym mocno zdziwiony, gdyby Anette wyszła z tego z większą klasą niż Tarja. Bardzo ją lubię (dalej, i sceny w talk showach są mi w zasadzie obojętne), ale klasy to ona zawsze miała mniej niż TT.

Travel with great élan, dance a jig at the funeral

PostNapisane: 12 kwi 2015, o 01:55 
Angels Fall First

Durna popowa wyjcówna. Cieszę się coraz bardziej, że Tuomas ją wywalił. Nie pasowała do NW. Mam nadzieję, że jej kariera solową się rozleci. Głupie i nie wdzięczne babsko

PostNapisane: 12 kwi 2015, o 11:50 
Once

Kiedyś ją uwielbiałam, a teraz również tracę do niej sympatię z miesiąca na miesiąc... Zachowuje się jak zraniona gimnazjalistka, którą chłopak rzucił po miesiącu "chodzenia" :/

PostNapisane: 12 kwi 2015, o 20:21 

Tak, nie trzeba jej kochać, ale jak można pisać Mam nadzieję, że jaj kariera solowa się rozleci., chyba może rozwijać się dalej prawda?
Chyba, że denerwuje Cię, Monya'u, że wszystko zawdzięcza epizodowi w Nw?

kimka

PostNapisane: 13 kwi 2015, o 12:50 
Angels Fall First

Życzę jej, ponieważ gdyby nie Nightwish świat nigdy, by nie poznał tego niewdzięcznego babska. Powinna Tuomasowi dziękować na kolanach, a nie ciągle po nich jechać.

PostNapisane: 13 kwi 2015, o 14:00 
Imaginaerum

@Monya ale jakim kosztem? Najpierw ukrywała się przed paparazzi we własnym domu, później dostała po dupie od wszystkich tarjoholików, rozpadło się jej małżeństwo i podczas trasy po Ameryce Południowej kompletnie się załamała. Później podczas trasy promującej IM dała czadu, stonowała wygląd sceniczny i świetnie sobie radziła. Co się stało? Nie wiadomo, może ciąża, może strach przed chwilowym zastąpieniem jej przez Floor a może faktycznie były jakieś cyrki. Głupim w jej zachowaniu IMO można nazwać tylko to, że miała ogromną szansę jeszcze zaistnieć, a wybrała swoją solową karierę, która praktycznie nie istnieje. Ale widocznie te 5 lat z zespołem dały jej nieźle po dupie i chciała odpocząć. Serio spodziewasz się, że zacznie w wywiadach mówić, że to jej wina i że sama się prosiła o zwolnienie? Też mi się nie podoba sposób w jaki się wyraża o zespole, dzięki któremu z miejscowej fryzjerki bądź sekretarki (bo już nie pamiętam co robiła) zwiedziła kawał świata i stać ją na ekskluzywne ciuszki. Ale kaska się skończyła i zamiast iść na łatwiznę poszła na studia i wraca do normalnego życia.

PostNapisane: 20 kwi 2015, o 09:40 
Angels Fall First

Z momentem odejścia Tarji z NW ten zespół przestał dla mnie istnieć. Anette po prostu nie pasowała mi do repertuaru Nightwisha. Nie miała warunków wokalnych [ona miałczy, a nie śpiewa..], żeby wykonywać starsze kawałki, a nawet te nowe, napisane niejako specjalnie dla niej, były po prostu tragiczne. Z ręką na sercu przysięgam, że nie znalazłam ani jednego dobrego występu na żywo - ciągły fałsz i irytujące zmienianie melodii. Nadal zadaję sobie pytanie: czy Tuomas był głuchy, że ja przyjął i trzymał tyle czasu w zespole?? Ja rozumiem, że nie każdy jest Tarją, ale chociaż niech wykonuje swoją pracę dobrze, i nie fałszuje śpiewając "swój" repertuar! Czy to takie trudne?!
Alleluja, że już jej nie ma, a Floor jest cudowna! Dzięki niej Nightwish powstał jak feniks z popiołów i odrodził się dla mnie na nowo.

A to jak się teraz zachowuje [jak urażona księżniczka..] woła o pomstę do nieba.. Polecam wywiad z nią i odpowiedź zespołu na jej zarzuty:
http://www.blabbermouth.net/news/ex-nig ... was-fired/

PostNapisane: 20 kwi 2015, o 10:40 
Imaginaerum

Swój człowiek! Już cię lubię, chociaż przyznanie, że jest totalnie bee, jest trochę nietegas. Na IM jednak brzmi o niebo lepiej, Storytime po prostu uwielbiam i wykonanie floor dla mnie nie gra, co nie zmienia faktu, że mój stosunek Pani Anette i tak był negatywny i te kilka lat mogłoby nie istnieć.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Przejdź na stronę <<  1 ... 247, 248, 249, 250, 251, 252  >>

Strefa czasowa: UTC + 1