[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4655: Undefined index: WHO_WISITED_TODAY
Ocean Souls • Zobacz wątek - Wywiady!

Zaloguj | Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 6 paź 2022, o 09:24

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Przejdź na stronę <<  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  >>
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 12 maja 2008, o 16:37 
Endless Forms Most Beautiful

Oż cholera, jakich rzeczy się tu dowiaduję - Anetka została przyjęta do NW w 2005 :D .

Travel with great élan, dance a jig at the funeral

Tytuł:
PostNapisane: 12 maja 2008, o 16:39 
Wishmaster

Po prostu spisali skądś część informacji, a czego nie było to wzięli wymyślili :wink: Jakoś mi się nie chce wierzyć, że "przed koncertem pije zieloną herbatę z miodem i medytuje przez 10 minut" :lol:

Ostatnio edytowano 12 maja 2008, o 16:40 przez niewymierna, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 12 maja 2008, o 16:47 
Dark Passion Play

Nightwish - zespół grający gotycki heavy metal. Hmm... Podwójna herezja!! (a nawet potrójna, jeśli liczyć metal :P). A tak na serio, to pewnie Aneta śpiewa też w jakimś innym zespole, który przez zbieg okoliczności ma taką samą nazwę, jak ten ,,ważniejszy'', w którym się udziela. Ot, i cała tajemnica :P

Tytuł:
PostNapisane: 12 maja 2008, o 16:48 
Imaginaerum

No może nie medytuje, ale w profilu Anette na nighwish.com jest napisane, że spędza 10 minut przed koncertem w samotności i skupieniu. Co do herbaty z miodem to już prawda w 100%. Ogólnie poziom artykułu ocierający się o żenadę (no bo jak już tłumaczą, a nie sami piszą to chociaż bez błedów by wypadało...).

Tytuł:
PostNapisane: 12 maja 2008, o 16:54 
Oceanborn

Ciekawe... Dowiadujemy się także, że Anette wciąż gra na oboju! :D
A ja myślałam, że raczej tylko w dzieciństwie... xd

Tytuł:
PostNapisane: 12 maja 2008, o 17:29 

To już wiemy, kto nagrał partie oboju w TP&TP :!: :D

Travel with great élan, dance a jig at the funeral

Tytuł:
PostNapisane: 12 maja 2008, o 17:43 

Ja pierniczę... może niech Tele-Tydzień przestanie spełniać życzenia czytelników, bo nawet tego nie umie. Gotyckie heavy, panna, rok przyjęcia 2005... Żenada. Już nie zwracam uwagi na to, że w Tele-Tygodniu o niej piszą, bo spełniali tylko życzenie czytelniczki (grrrr...). A co do Lacrimosy - to taki gotycko-metalowy duet z Niemiec.

Dobra, tu macie relację z koncertu w Krakowie - na łąmach najnowszego Mystic Arta:

http://i307.photobucket.com/albums/nn28 ... rtyku2.jpg

Niezły lol, ten artykuł. Najpierw nazywają NW gotyckim metalem a potem piszą o BBB jako "miłym dla oka teledysku" :) .

Would I have them both to keep

Tytuł:
PostNapisane: 12 maja 2008, o 17:54 

Ten Mystic Art to fahowa opinia w porównaniu z Tele-Tygodniem, szkoa, że przerzuciłem się na Tele-Świat, to by były jaja!

(...)skonczmy ta farse i wrócmy do normalnych metalowych tematów.
Co lepsze pieszczocha czy karwasz?

kimka

Tytuł:
PostNapisane: 12 maja 2008, o 18:00 
Dark Passion Play

Mystic Art napisał(a):
...tłum (...) oczekujący w spokojnych rzędach na otwarcie bram; Nightwsh (...) z kręgu umownie zwanego metalu gotyckiego; ...utwór (BBB) stał się hitem, dzięki miłemu dla oka teledyskowi; ,,Who ever'' (tu autor wymieniał utwory z DPP zagrane na koncercie - domyślam się, że chodziło o ,,Whoever brings the Night'')

To taka mała wyliczanka rzeczy, które mnie rozbawiły/zdegustowały...

Aha, i jeszcze jedno pytanko: jak jest poprawnie ''Marco'' w dopełniaczu: Marco czy Marca?

Ostatnio edytowano 12 maja 2008, o 18:04 przez nightmichael, łącznie edytowano 3 razy

Tytuł:
PostNapisane: 12 maja 2008, o 18:28 

nightmichael napisał(a):
Aha, i jeszcze jedno pytanko: jak jest poprawnie ''Marco'' w dopełniaczu: Marco czy Marca?
Jak Ci wygodniej, ale na upartego można napisać Marco'a.

(...)skonczmy ta farse i wrócmy do normalnych metalowych tematów.
Co lepsze pieszczocha czy karwasz?

kimka

Ostatnio edytowano 12 maja 2008, o 18:29 przez polityk2, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 12 maja 2008, o 18:33 
Byt Transcendentny

polityk2 napisał(a):
nightmichael napisał(a):
Jak Ci wygodniej, ale na upartego można napisać Marco'a.

Polityk, Twoje odmiany imion sa swietne :D
Marcoa :D
Jak dla mnie wystarczy okreslic Marco jako MArka i wszystko staje sie prostsze. Jesli jednak ktos chce sie bawic w odmienianie, to mysle, ze Marco w dopleniaczu pozostaje bez zmian.

Tytuł:
PostNapisane: 12 maja 2008, o 18:53 
Dark Passion Play

Pytałem, bo w tym artykule z Mystic Art`a, było właśnie napisane ,,Marca'' i jakoś mi ta forma nie pasowała, no, ale w końcu nie opublikowaliby artykułu z błędem ortograficznym...

Tytuł:
PostNapisane: 12 maja 2008, o 19:12 
Century Child

Cela napisał(a):
Olaa001 napisał(a):
Prościej powiedzieć "Sory, sprawa zamknięta, mamy nową wokalistkę i nową płytę, a jak tak bardzo was to interesuję to zapraszam do internetu".

Olu, ktoz z nimi wywiad kolejny przeprowadzi, jesli odpoiwadaliby w taki sposob??
Mieliby ich w nosie.

No spoko, ale ja wciąż wychodzę z założenia, że metal to taka fajna muzyka, która może się bronić sama - jeżeli jest dobra nie potrzeba wywiadów, skandali itp. itd. Najlepszy przykład - Tool. Czytałam z nimi może z 3 wywiady i w każdym robili sobie z dziennikarza maksymalne jaja, gadając o tym, że tak naprawdę są z FBI itd. itp. A jakoś fanów mają dużo.

[ Dodano: Pon Maj 12, 2008 8:21 pm ]
O ch*j xD Gotycki heavy metal xD

Tytuł:
PostNapisane: 12 maja 2008, o 19:22 
Byt Transcendentny

Olaa001 napisał(a):
Cela napisał(a):
Olaa001 napisał(a):
Prościej powiedzieć "Sory, sprawa zamknięta, mamy nową wokalistkę i nową płytę, a jak tak bardzo was to interesuję to zapraszam do internetu".

Olu, ktoz z nimi wywiad kolejny przeprowadzi, jesli odpoiwadaliby w taki sposob??
Mieliby ich w nosie.

No spoko, ale ja wciąż wychodzę z założenia, że metal to taka fajna muzyka, która może się bronić sama - jeżeli jest dobra nie potrzeba wywiadów, skandali itp. itd. Najlepszy przykład - Tool. Czytałam z nimi może z 3 wywiady i w każdym robili sobie z dziennikarza maksymalne jaja, gadając o tym, że tak naprawdę są z FBI itd. itp. A jakoś fanów mają dużo.

Wiesz, jeden chce poczytac o zespole jakies duperelki, inny nie. To juz nie nam oceniac, ktore podejscie jest dobre czy wlasciwe. Zabronic nikomu jednak tego nie mozna. Ktos moze kochac, szanowac muzykow, muzyke i jeszcze chciec sie czegos dowiedziec, a inny nie potrzebuje tej calej otoczki. Wydaje mi sie, ze sprawa jest dosc prosta. Ktos chce przeprowadzic wywiad, bo :prosza fani, bo gazeta chce miec swoj autoryzowany wywiad itp. itd. Nie widze nic zlego w tym jesli, mowi sie duzo, a raczej TYLKO o muzyce.Jak juz jednak napisalem, to ktos prowadzi wywiad, ciagnie za jezyk, a nie muzyk. A tego on sam przewidziec nie moze (swietny przyklad to wywiad podczas rozdania Echo).Oczywiscie, ze muzyka musi bronic sie sama itd. ale jesli juz dochodzi do jakiegos wywiadu, to trzeba zwrocic uwage na kilka rzeczy, a nie tylko jednostronnie.

Tytuł:
PostNapisane: 12 maja 2008, o 22:14 
Oceanborn

Artykuł, jeśli o mnie chodzi, to jest całkiem udany. Pokazane rozterki fanów przed koncertem i ogólnie dość kompetentnie napisany. Pomimo paru "usterek" da sie przeczytać z przyjemnością :D

Co do Tele - świata to mnie rozwaliło stwierdzenie, że Anetka ma fenomenalny głos :lol:
Różnie go można nazwać... ale fenomenalny to za dużo powiedziane :P
Gotycki heavy metal wymiata :D

when all the air is unsafe to breathe,
only then will you discover you cannot eat money."

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Przejdź na stronę <<  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  >>

Strefa czasowa: UTC + 1