[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4655: Undefined index: WHO_WISITED_TODAY
Ocean Souls • Zobacz wątek - Jego/jej mina z nóg mnie scina - czyli nasi ulubieni aktorzy

Zaloguj | Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 23 lip 2024, o 10:16

Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 paź 2005, o 19:14 
Oceanborn

Aż dziw że nie ma takiego tematu.
Rzecz o aktorach, któzy urzekają nas swoją grą aktorską i nie tylko. :wink:

Na początek jeden z najprzystojniejszych i najlepiej zapowiadający się aktor Orlando Bloom.

Kingdom of Heaven

Sami przyznacie, że smakowity kąsek.

Drugi w kolejce - boski Johnny Depp.
Piraci

Czy on wam kogoś nie przypomina ?? :wink:

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2005, o 19:19 
Once

Droga Discord, nawet nie wiesz co co tu się będzie działo. :D Hmmm...że tak powiem fotki, które wrzuciłaś dotyczą aktorów, a przynajmniej jednego z nich, którego plakaty i zdjęcia zdobia ściany pokoju Stokrotki. Na punkcie drugiego też ma zdrowego fioła, więc bój się. :twisted: A i ja nie omieszkam wrzucić tu zdjątka swoich ulubieńców. :D

Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2005, o 20:45 
Oceanborn

Orlando srednio na mnie działa... tzn. wcale :P

Co do boskiego Johnny'ego Deepa... <ślini sie> zawsze i wszędzie, w jakimkolwiek filmie bym go widziała zawsze jest rewelacyjny... super przystojny, utalentowany... BOSKI.... :D :twisted:

No i jeszcze Jon Bon Jovi.... ubóstwiam go ze wzgledu na muzyke która tworzy.... może talentu aktorskiego wielkiego nie ma, ale miło sie oglada filmy z jego udziałem... Row Your Boat (W nurtach życia) jest moim zdecydowanym faworytem....
Każdy z was widział zapewne GO w Ally Mc Beal i w Seks W Wielkim Miescie.... i musicie przyznac... nie było źle...
(umiesciłabym zdjecie, ale nie wiem jak to zrobić w poscie... :oops: )

when all the air is unsafe to breathe,
only then will you discover you cannot eat money."

Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2005, o 21:13 
Once

Tak, panowie wymienieni w poście Discord też mi siępodobają, a jakże. :D Ale ja mam swoich faworytów. ;) Na razie jeden z nich. To właśnie jest:

ten pan

i jeszcze jedna fotka:

tego pana

Jak to kiedyś o nim powiedziano? ..."Jest jak wino: im starszy tym lepszy..." :D:D:D

Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2005, o 21:48 
Wishmaster

Discoooooooooord!!! Moich dwóch ukochanych aktorów wrzuciałaś na dobry początek, normalnie uściskam Cię chyba :D Czyli, że ja już nie muszę mówić, kto wzbudza u mnie szybsze bicie serca ;) hihi

Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2005, o 21:50 
Oceanborn

Krysia napisał(a):
Jak to kiedyś o nim powiedziano? ..."Jest jak wino: im starszy tym lepszy..." :D:D:D

Zgadzam sie w 100%.... i ten jego szkocki akcent... przyprawia mnie o dreszcze (pozytywne, zeby nie było niejasnosci 8) )

when all the air is unsafe to breathe,
only then will you discover you cannot eat money."

Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2005, o 22:09 
Oceanborn

Wybaczcie drogie panie, ale jak dla mnie ten cały Orlando jest baaardzo kiepskim aktorem. Jedyna rola, jaka mu w miarę przyzwoicie wyszła to we "Władcy Pierścieni", w Piratach było już okropnie, a w "Królestwie Niebieskim" tylko ciut lepiej. Kilkoma słowami - gra wszystko na jedną nutę. (od razu przepraszam jeśli kogoś uraziłem, wyrażam po prostu swoją opinię :D) Z Johnym Deppem jest już o niebo lepiej :)

A to ja dorzucę przy okazji coś od siebie :):

taka jedna pani :)

i jeszcze jedna :P

a na koniec taki jeden pan ;)

Tytuł:
PostNapisane: 27 paź 2005, o 08:39 
Over the hills and far away

Ja lubię filmy z Tomem Cruise, ale to nie jest mój ulubiony aktor, bo ulubionego aktora nie mam... A aktorka ? <hmmm intensywnie myśli> narazie nic mi nie przychodzi do głowy :P

Tytuł:
PostNapisane: 27 paź 2005, o 13:31 
Oceanborn

Scorpius - to naprawde kewstia gustu, czy ktos jest przystojny i czy jest dobrym aktorem.
Ja obecnie jestem na etapie zwracania uwagi na to pierwsze, na talent dopiero potem, jak przestane się slinic :wink:

Do gupy przystojnych i zarazem utalentowanych aktorów zaliczam Rusella Crowa - jego "Gladiator" z nóg mnie zwalił, jak bóbr beczałam na końcu filmu.... :(

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: 27 paź 2005, o 15:38 
Oceanborn

Viggo Mortensen... od momentu kiedy go zobaczyłam po raz pierwszy we Władcy Pierscieni, i już chyba tak zostanie.

Sean Bean - za wszystkie role w których go do tej pory widziałam...

ech, rozmarzyłam się... :P :P :P

that tomorrow bears insanity

Tytuł:
PostNapisane: 27 paź 2005, o 17:15 
Once

Tak Jagódko Sean Bean jak najbardziej, też podoba mi się jako mężczyzna, a co do ról to najbardzie lubię go za rolę w "Equilibrium". Nie mam co prawda fotki z tego filmu, ale mam parę innych.

LOTR

Sharpe's Battle

i jeszcze jedno

rozczulające

Mam nadzieję, że fotki podobały się. :D

Tytuł:
PostNapisane: 27 paź 2005, o 17:45 
Once

Jagódka napisała:

Cytuj:
Viggo Mortensen... od momentu kiedy go zobaczyłam po raz pierwszy we Władcy Pierscieni, i już chyba tak zostanie.

Sean Bean - za wszystkie role w których go do tej pory widziałam...

Ja się pod tym podpisuję wszystkimi czterema kończynami.

I dorzucam wszystko co ze Szkocji pochodzi, czyli wspomniany juz tu S.C., Billy Boyd i oczywiście, a nawet przede wszystkim, Ewan Mc Gregor. Kocham szkocki akcent, nic na to nie poradzę. :D

Fundacja Azyl

Ostatnio edytowano 28 paź 2005, o 11:40 przez Tiamat, łącznie edytowano 2 razy

Tytuł:
PostNapisane: 27 paź 2005, o 19:03 
Once

Ah uwielbiam Sean'a Connery'ego :D No zupełnie jak z winem... :) :) To smao tycyz się pana Harrisona Forda -

http://www.all-pictures-photos.com/imag ... 23-img.jpg

:D

Poza tym bardzo lubię jeszcze Toma Hanksa, Orlando Bloom'a i Johny'ego Deppa :D Hm... Ktoś jeszcze ? Na razie mam zacmienie umysłu spowodowane historią powstań narodowych, więc dopisze coś jeszcze potem, w weekend najlepiej ;)

Tytuł:
PostNapisane: 27 paź 2005, o 21:50 
Oceanborn

Discord napisał(a):
Scorpius - to naprawde kewstia gustu, czy ktos jest przystojny i czy jest dobrym aktorem.
Ja obecnie jestem na etapie zwracania uwagi na to pierwsze, na talent dopiero potem, jak przestane się slinic :wink:

W sumie masz rację, jak widzę jakąś strasznie przystojną aktoreczkę, to w pewnym stopnu przymykam oko na jej zdolności aktorskie. Co do Blooma to w związku z tym, że podobać raczej mi się nie ma szans (;)) zwracam uwagę tylko na to jak gra i jak wczuwa się w rolę ;) Ale widzę, że na tym forum zdjęcia aktorek są rzadkością, nie ma się z kim wymienić zdjęciami "do poślinienia się", jestem zmuszony oglądać samych Bloomopodobnych :P

Tytuł:
PostNapisane: 28 paź 2005, o 08:35 
Once

Cytuj:
Ale widzę, że na tym forum zdjęcia aktorek są rzadkością, nie ma się z kim wymienić zdjęciami "do poślinienia się",

Scorpiusie, naturalną rzeczą jest, że panie zachwycają sie zdjęciami aktorów. ;) Ale wierz mi, potrafią rónież docenić aktorki i to nie tylko ich talent, ale i urodę. Ja na przykład bardzo lubię tę aktorkę:

Oto Keira Knightley

i jeszcze raz:

niczym rusałka

i jeszcze jedna fotka:

wprost z filmu "Król Artur"

Scorpiusie, ja także bardzo lubię Liv Tyler i to nie tylko za "Władcę Pierścieni", ale również za "Armagedon". :)

bo czyż nie jest urocza

To na razie dwie z moich ulubionych aktorek. Dam szansę innym paniom, może któraś też tu wrzuci fotki lubianych przez siebie aktorek. a może panowie również się wypowiedzą. ;)

Strefa czasowa: UTC + 1