[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4655: Undefined index: WHO_WISITED_TODAY
Ocean Souls • Zobacz wątek - "But why is the rum gone" czyli Piraci z Karaibów


Zaloguj | Zarejestruj


Strefa czasowa: UTC + 1


Teraz jest 16 kwi 2024, o 18:28




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  >>
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 sty 2006, o 19:44 
Oceanborn
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2005, o 17:11
Posty: 200
Lokalizacja: Oświęcim
Zauważyłam że spore gro osób na forum darzy sympatią "Piratów z karaibów" - fantastyczny film przygodowy, w którym Johnny Depp zagrał moim zdaniem role swojego życia. Obok niego, jakże przystojny Orlando Blooom i piekna Keira Knightley oraz Jack Davenport jako Norrington :D

Uwielbiam ten film za wartką akcję, pełne humoru dialogi, piękne zdjęcia no i niesamowite efekty specjalne. Z niecierpliwoscia czekam na II i III czesć filmu, które kręcone sa jednocześnie.

Nie wiem, czy psuć wam cała zabawe. Pogrzebałam troche na necie i znalazłam kilka ciekawpstek dotyczących treści obu częsci. Kto chce, niech czyta:

Tak mniej więcej przedstawia sie treśc drugiej części, która nosi tytuł "Skrzynia umarlaka"

Kapitan Jack Sparrow zostaje wplątany w kolejną sieć niesamowitych intryg. Okazuje się, że Sparrow ma dług wobec legendarnego Daveya Jonesa, władcy oceanów, kapitana „Latającego Holendra”. Jeśli Jackowi nie uda się wykręcić z tej historii, zostanie przeklęty po wsze czasy. Kłopoty Kapitana kładą się cieniem na weselne plany Willa i Elizabeth , którzy szybko znajdują sie w samym centrum nowej awantury.

A teraz tak zwany spoiler - czyli jak sie film konczy:
Jack unika smierci z rak Davy Jonesa i jego morskich potworów, para bierze ślub. Jack już ma wypłynac w siną dal kiedy pojawia sie kapitan Barbossa(ten sam ktróry był w I części :D ), wskrzeszony przez jakiegoś chińskiego szamana i niestety zabija kapitana Sparrowa
Tak sie konczy II część

Co do częsci III: (tytuł prawdopodobnie bedzie "The Edge of the World.")
Will Turner wie, że może jeszcze wyratowac dusze przyjaciela mimo iz ten nie zyje. Wraz z Elizabeth udaja sie "na koniec swiata" na daleki wschód. Musi zmierzyć sie z groźnym azjatyckim piratem i jego bandą oraz z kapitanem Barbossą.


Jak widać - bedzie co ogladac.

Jesli ktos ma ochote (a napewno sa tacy) - mozna obejrzec trailer drugiej części na tej stronce

Musze powiedziec że nawet ten minutowy fragment sprawił że smiałam sie przez kilka minut. Johnny Depp jest po prostu jedyny :D Może za druga lub trzecią część uda mu sie za ta role Oskara dostać, bo naprawde mu sie należy.

oto Jack Sparrow uciekający przed banda kanibalii :D

Obrazek

Inne fotki mozna zobaczyc na tej stronie

Kapitan Sparrow w całej okazałosci

Obrazek


Jack i Will :D
Obrazek

No to tyle ode mnie - oczywiście wszelkie komentarze dotyczące filmu wskazane :D

_________________
IMHO-muzyka i nie tylko-forum Moherowej Koalicji

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 sty 2006, o 20:32 
End of Innocence

Dołączył(a): 26 kwi 2005, o 20:28
Posty: 778
Jak dla mnie: jeden z najbardziej pozytywnie zakręconych filmów, jakie miałam okazję widzieć w ostatnich latach. Dowodem na to, jak bardzo zależało mi na obejrzeniu niech będzie fakt, że do kina poszłam... z gipsem na nodze :D. I nie żałuję ani trochę, bo warto było. Depp moim skromnym zdaniem absolutnie genialny; stworzył chyba kreację życia i fakt, że nie dostał za tę rolę Oscara to dla mnie jakieś nieporozumienie. No ale może nagrodzą go za kolejne części... :D Orlando.... no taaaaaak, Orlando, ehm, ehm, co to ja chciałam rzec... :oops: :oops: :oops: I aktorka, której nazwiska niestety nie pamiętam w roli Any Marii. Rozkoszna postać, hehe...

Co się zaś tyczy drugiej i trzeciej części: zwiastun dwójki widziałam i zapowiada się obiecująco, a już po tych spojlerach od Ciebie, Discord, to się nie będę mogła doczekać... ZABIJĄ Wróbelka?????? Ja się nie zgadzam, liberum veto :cry: !!!! Uffffff, coś czuję, że oczekiwanie na część trzecią będzie mi się bardzo dłużyć...

No a foteczki bardzo, hmmmmmm... milutkie

:twisted: :twisted: :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 sty 2006, o 20:55 
Angels Fall First
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 gru 2005, o 19:11
Posty: 51
Lokalizacja: Warszawa
Nooooo, "Piraci z Karaibów" to jeden z moich ulubionych filmów, a ja mam duże wymagania jeśli chodzi o filmy, więc jest naprawdę świeeeeeeeeetny. :D Jack Sparrow to jeden z moich ulubionych bohaterów ze wszystkich filmów, jakie oglądałam (może nawet najulubieńszy? :wink: ) Ogólnie film jest świetny, szybka akcja, dużo humoru itd... Z niecierpliwością czekam na kolejną częśc, wie ktoś może kiedy do kin wejdzie? Fajne fotki, Discord, to przynajmniej na trochę zaspokoi moją ciekawośc samego filmu... Ale czemu Sparrow ma zginąc? :cry: Eeee, to głupio strasznie... To na trzecią częsc nie pójdę wcale, bo po co... Kiedyś się zastanowiałam, jak wyglądałby film bez Kapitana, i myślę, że to byłaby wiocha niemiłosierna. :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 sty 2006, o 20:30 
Oceanborn
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2005, o 17:11
Posty: 200
Lokalizacja: Oświęcim
:D :D :D Nie martwcie sie na zapas. To nie tak, że Sparrow zginie i nie będzie go w trzeciej części - będzie, ale w otchłani, czy jak to sie bedzie nazywac - i napewno bedzie happy end - Will go wyratuje. Skoro Barbossa móg wrócic do żywych w drugiej części - to Sparrow tym bardziej.

Jak dowiem sie czegoś nowego, nie omieszkam was o tym poinformowac :D

_________________
IMHO-muzyka i nie tylko-forum Moherowej Koalicji

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 sty 2006, o 20:50 
Once
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 wrz 2005, o 17:40
Posty: 774
Lokalizacja: From Ocean Soul
O jej! :D Bardzo lubie ten film! I to nie tylko ze względu na aktorów, którzy nawiasem mówiąc zwalają z nóg :wink: Sama fabuła jest strasznie faaajna! :D Już się doczekać nie moge kolejnej częsci! :D A foteczki są bezczelne :wink: no i w zwiąsku z tym, baaardzo mi się podobają :D

_________________
It's not the monsters under your bed.
It is the Man next dor.
That makes you fear, makes you cry, makes you cry for the child...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 sty 2006, o 21:59 
Oceanborn
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2005, o 17:11
Posty: 200
Lokalizacja: Oświęcim
Ludzie to maja pomysły - popatrzcie na to. Figurki bohaterów z filmu. No ja takie chciałąbym miec a co :P

Davy Jones

Will

Elizabeth

Jack Sparrow

Powiem wam, lepsze to niz Barbie i Ken :D

Jesli chodzi o date premiery filmu - jest to 21 lipiec. Najsmieszniejsze jest to, że w Rosji film bedzie cześniej niz u nas bo 6 lipca, wczesniej nawet niz w USA (7lipca) paranoja totalna. :roll:

_________________
IMHO-muzyka i nie tylko-forum Moherowej Koalicji

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 sty 2006, o 20:08 
Wishmaster
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 wrz 2005, o 21:30
Posty: 284
Lokalizacja: Piastów
Szczerze powiedziawszy idąc pierwszy raz do Kina na "Piratów..." nie spodziewałam się niczego nadzwyczajnego... Jednak myliłam się - film jest genialny jak dla mnie. Taka historia o piratach z przymrużeniem oka ;) Ciekawa fabuła no i aktorzy... No tak... Nie wypada tu wspomnieć o J.D., który wykreował naprawdę bardzo barwną postać kapitana Sparrowa :D Obecnie nie oglądam już "Piratów.." z taką częstotliwością jak kiedyś, ale czasami jak mnie weźmie to mogę go oglądać i oglądać :)

_________________
As your will is bent and broken
And every vision has been cast into the wind
As your courage crashes down before your eyes
Don't lay down and die(...)
And you need to know
How it feels to be alive


Alter Bridge, One Day Remains


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2006, o 10:16 
Once
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 kwi 2005, o 08:37
Posty: 952
Lokalizacja: Neverland
Znalazłam dziś taki bardzo ładny portrecik Kapitana Wróbla, specjalnie dla Discord go wrzucam :D

Lubię Piratów, na drugą część się wybieram bo na pierwszej się uśmiałam i wybawiłam. Sparrow jest wspaniały - genialna postać, ma świetne teksty. Poza tym fabuła była interesująca. :)

_________________
Obrazek

Fundacja Azyl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2006, o 14:12 
Oceanborn
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2005, o 17:11
Posty: 200
Lokalizacja: Oświęcim
Tiamat napisał(a):
Znalazłam dziś taki bardzo ładny portrecik Kapitana Wróbla, specjalnie dla Discord go wrzucam :D


Zdjęcie świetne :D :D Z niecierplioscią odliczam dni do premiery... zostało jeszcze jedynie .... 5 miesięcy... :cry: :cry:

_________________
IMHO-muzyka i nie tylko-forum Moherowej Koalicji

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lut 2006, o 11:49 
Angels Fall First
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2005, o 11:45
Posty: 68
Lokalizacja: Mysłowice
Nooo... Johnny Depp jest genialny w tej roli... :} Byłam na jedynce i z chęcią pójdę również na część drugą... Zważywszy, że jak byłam ostatnio na Dumce i uprzedzeniu, reklamowali Piratów i prawie cały zwiastun zajmował Depp :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lut 2006, o 20:20 
Wishmaster

Dołączył(a): 9 wrz 2005, o 19:29
Posty: 392
Lokalizacja: Tarnów
oooo Piraci :twisted: ja rowniez ich bardzo lubie :) juz nie pamietam dokladnie jak to wszystko lecialo bo ogladalam daaaawno, ale jedno wiem- podobal mi sie ;P Pamietam wlasnie ze Johny mial fajne gadki :) noi boski Orlando :twisted: ahhhhh nie moge doczekac sie kolejnych czesci!!! Ale najpierw musze przypomniec sobie pierwsza :P :):):)

_________________
"Gdzie słyszysz śpiew tam wejdź, tam dobre serca ludzie mają. Źli ludzie, wierzaj mi, Ci nigdy nie śpiewają."
/Johann Wolfgang von Goethe


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lut 2006, o 20:58 
Wishmaster

Dołączył(a): 9 sie 2005, o 18:33
Posty: 259
Aaaaachhhhhhh ja tylko czekam na ten film i czekam aż wreszcie się doczekam ;) Mmmm... to cały mój komentarz :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 maja 2006, o 16:34 
Wishmaster

Dołączył(a): 9 wrz 2005, o 19:29
Posty: 392
Lokalizacja: Tarnów
a Piraci dzisiaj sa!!!!!!!!! Na polsacie o 20.50 :D:D:D:D Kto bedzie ogladal?? ;) Bo ja napewno!! :D:D:D:D

_________________
"Gdzie słyszysz śpiew tam wejdź, tam dobre serca ludzie mają. Źli ludzie, wierzaj mi, Ci nigdy nie śpiewają."
/Johann Wolfgang von Goethe


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 maja 2006, o 16:42 
Once

Dołączył(a): 26 kwi 2005, o 16:17
Posty: 857
Wiemy, że są, wiemy. Oczywiście oglądamy obie ze Stokrotką, nie wiem który już raz. Ale ogladamy na pewno. :D:D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 maja 2006, o 16:48 
Oceanborn
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2005, o 17:11
Posty: 200
Lokalizacja: Oświęcim
Ja miałabym przegapic taka okazje? :twisted: :twisted:
Mimo iz film mam na DVD, obejrze chocby dlatego, żeby posłuchać jakim to tłumaczeniem nas uraczą na Polsacie. Juz nie raz miałam z takiego porównania ubaw. :lol:

_________________
IMHO-muzyka i nie tylko-forum Moherowej Koalicji

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  >>

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron