[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4655: Undefined index: WHO_WISITED_TODAY
Ocean Souls • Zobacz wątek - Nightwish, Praga, 30.04


Zaloguj | Zarejestruj


Strefa czasowa: UTC + 1


Teraz jest 16 kwi 2024, o 20:48




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Przejdź na stronę <<  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lip 2012, o 20:37 
Once
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 cze 2011, o 09:04
Posty: 963
Lokalizacja: Planet Hell
Żebyś tylko nie odleciała ;)

_________________
"We are going to die, and that makes us the lucky ones."


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lip 2012, o 13:32 
Wishmaster
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 gru 2011, o 19:14
Posty: 292
Z z biegiem czasu dochodze do wniosu,ze nie podobal mi sie koncert...Pomimo,ze byl to mój pierwszy koncert NW i pierwszy na tak wielka skale... Ale moze jest to spowodowane tym,ze bylam w nieodpowiadajacym mi zbytnio na taki koncert towarzystwie.Bo bylam z...Mama. Ja nie mam nic przeciwko temu,mama mnie wkrecila piosenka WIHAA do NW,ona kupila bilety...Przed koncertem modlilam sie zeby zagrali WIHAA bo mama nie zna innych piosenek... Moje prosby zostaly wysluchane. Ale po kolei.Mamie z calegokoncertu podobal sie jedynie support EKLIPSE.Ja jako ze wczesniej juz wiedzialam kto bedzie supportami uprzedzilam,ze bedzie tez tam heavy metalowy zespól Battle Beast.Mama stwierdzila,ze w tym czasie sie przespi.Ja troche zaznajomilam sie z tymi kawalkami.Jak byli na scenie to sie darlam i spiewalam,ku wielkim zdumieniu mojej mamy,która krzyczala na mnie ze mam oszczedzac sily na NW.To dziwne,ze jakza kazdym razem padalo slowo Nightwish z ust supportów to byl wielki wrzask,a jak wyszedl NW to bylo cicho.Ci Czesi to byli strasznie dretwi...
Z reszta w moim odczuciu to bylo tam duzo osób,które w ogóle nie znaly tych zespolów.Mialam przyjemnosc miec miejsca VIP miejce 48 i 50 sektor A na balkoniku 40-osobowym.Wiekszosc to byli ludzie starsi,którzy wybaluszali na mnie oczy dlaczego ja sie tak wydzieram i wymachuje reka.Kolomnie siedziala dziewczynka polka moze o 3 lata mlodsza ode mnie.Przytocze teraz dialog jaki przeprowadzilysmy: Akurat juz gral NW
JA -Jak Ci sie podoba koncert?
ONA -Fajny
J -A kogo z nich najbardziej lubisz?
O -Ymmm... Wszystkich
J -Ale najbardziej?
O -Wszystkich
J -Ja najbardziej lubie Emppu
O-A co to jest?
Myslalam,ze dostane zawalu... Na koncercie NW ktos sie pyta co to jest Emppu?!

_________________
http://kimka20os.blog.pl/
Zapraszam na mojego nowego bloga! METALMHROCZNY HAUL ZAKUPOWY!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lip 2012, o 18:53 
Once
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 cze 2011, o 09:04
Posty: 963
Lokalizacja: Planet Hell
Obrazek

_________________
"We are going to die, and that makes us the lucky ones."


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Przejdź na stronę <<  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron