[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4655: Undefined index: WHO_WISITED_TODAY
Ocean Souls • Zobacz wątek - Za czym nie przepadacie?


Zaloguj | Zarejestruj


Strefa czasowa: UTC + 1


Teraz jest 16 kwi 2024, o 23:23




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Przejdź na stronę <<  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  >>
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 19 kwi 2008, o 20:11 
Angels Fall First
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 kwi 2008, o 19:26
Posty: 17
Amaranth, For the Heart I Once Had, Dead Gardens, Bare Grace Misery... pewnie coś jeszcze tylko w tym momencie nie pamiętam :P

edit: jeszcze Astral Romance z AFF, jedyna piosenka w której nie trawię głosu Tuo...


Ostatnio edytowano 19 kwi 2008, o 20:55 przez Nutella, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 kwi 2008, o 20:53 
Endless Forms Most Beautiful
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2008, o 17:30
Posty: 4305
For the Heart I Once Had, Wish I Had An Angel, Bye Bye Beautiful - trzy oczywiste paskudztwa, które pomijam przy słuchaniu.

A poza tym podejść mi za nic w świecie nie chce Wishmaster.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 kwi 2008, o 21:20 
Century Child
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 gru 2007, o 01:55
Posty: 634
Znaczna część AFF i DPP.
Two For Tragedy
Forever Yours


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 kwi 2008, o 21:38 
Imaginaerum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sty 2008, o 22:07
Posty: 2702
Bare Grace Misery
A Return To The Sea i nie wiem dlaczego. Coś jest w tych piosenkach co mnie razi...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 kwi 2008, o 13:34 
Angels Fall First
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 mar 2008, o 00:54
Posty: 13
Lokalizacja: In extremo
Nie lubie Dead Boy's Poem i Cadence of her last breath. Po prostu za nimi nie przepadam :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 kwi 2008, o 13:40 
Once
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lut 2008, o 17:50
Posty: 775
Lokalizacja: Midgar
Do mnie zupełnie nie przemawia Devil & The Deep Dark Ocean i po prostu nie mogę go ścierpieć xD Jedyny mankament Oceanbornu według mnie :P Choć wiem, że sporo osób bardzo lubi ten utwór. Do mnie nie przemawia :P
A Return to the Sea - bo takie dziwne jakieś i nieskładne xD
Crownless - jakieś takie nijakie :P
Dodatkowo znaczna większość DPP.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 kwi 2008, o 13:42 
Once
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lut 2007, o 19:23
Posty: 948
Lokalizacja: Brzesko
Ja nie przepadam za Bare Grace Misery, Crownless oraz Astral Romance w tej drugiej wersji. Zdecydowanie wole ten kawalek z Tuomasem spiewajacym mimo ze nie zbyt mu to wychodzi ;)

_________________
Doskonale znika czas, doskonale i nie ma nic...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 kwi 2008, o 15:59 
Endless Forms Most Beautiful
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 wrz 2005, o 21:32
Posty: 4487
Lokalizacja: Przed monitorem
@niektóre posty powyżej:

A co byście powiedzieli na to, żeby do nielubianych tytułów jeszcze ze 3-4 zdania uzasadnienia napisać?

_________________
https://www.musik-sammler.de/sammlung/sirivanhoe/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 kwi 2008, o 18:23 
Endless Forms Most Beautiful
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2008, o 17:30
Posty: 4305
Wish I Had An Angel i Bye Bye Beautiful - proste jak konstrukcja cepa riffy (nie wiem, czy to nie za duże słowo), NUDA (sztampowa kompozycja), w tym pierwszym jeszcze wtręty techno i wyjątkowo kiepskie wokalizy Tarji, w tym drugim wtórność w stosunku do pierwszego. Aha, oba mają teledyski wznoszące się na szczyty badziewia.
For The Heart I Once Had - riff w intrze to wioska i obora, jakiej jeszcze u Nightwisha nie było. Już sam początek przyprawia o wymioty. Potem jest trochę lepiej, ale dalej mam wrażenie, że to nie Nightwish tylko Feel :lol: .

A Wishmastera jako album bardzo cenię... ale polubić go nie umiem. Żaden kawałek mnie specjalnie nie chwyta za serce, może poza Wanderlustem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 kwi 2008, o 18:37 
Endless Forms Most Beautiful
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 wrz 2005, o 21:32
Posty: 4487
Lokalizacja: Przed monitorem
Jak zawsze zagadnięte czują się niewłaściwe osoby. :lol:
Jeżeli ktoś wymienia Nemo/Wish I Had An Angel oraz utwory z Dark Ping Ponga to nie musi argumentować, bo 1+1=2 i wszyscy to wiedzą. ;)

_________________
https://www.musik-sammler.de/sammlung/sirivanhoe/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 kwi 2008, o 19:01 
Imaginaerum

Dołączył(a): 14 mar 2007, o 17:38
Posty: 2452
Lokalizacja: Olsztyn
Wiesz ja mogę napisać, dlaczego nie lubię Feel For You, bo nie każdy czai już, że 2x2=4. :lol:
Bo w większości przypadków to dostaje za niego opieprz, a nie wiem co w nim fajnego jest. Najgorszy utwór z CC. Ale to już gdzieś kiedys pisałam dlaczego nie lubię.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 kwi 2008, o 19:36 
Endless Forms Most Beautiful
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2008, o 17:30
Posty: 4305
Gdzie? Zacytuj, skoro nie chcesz pisać od nowa.

Jak dla mnie jeden z lepszych kawałków na CC. Bardzo fajny wstęp na basie, boskie wokalizy Tarji, dobry tekst (może banalny, ale konkretny :) ) i energiczny występ Marco, klawisze niezbyt cukierkowe... Czegóż chcieć więcej? Poza dobrymi gitarami oczywiście, ale jeśli idzie o gitary, to ostatnim zespołem, po który bym sięgnął jest Nightwish.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 kwi 2008, o 19:42 
Imaginaerum

Dołączył(a): 14 mar 2007, o 17:38
Posty: 2452
Lokalizacja: Olsztyn
Izuś napisał(a):
Faktycznie CC odkąd kupiłam włączam często. Nie wiem BTC mnie zraziło chyba ze względu na wersje singlową. Feel For You, DTTW nie wiem czemu, ale mi sie znudziły. Nie podpasowały mi po prostu. Od początku jakoś mi nie leżały.

I na pewno gdzieś tu http://nightwish.csk.pl/forum/viewtopic ... iew=newest ale nie chce mi sie teraz szukać tej wypowiedzi. Ogólnie FFY to dość prosty utwór. Tarja nie pokazała sie z najlepszej strony, co mnie bardzo martwi.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 kwi 2008, o 18:25 
Angels Fall First
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 kwi 2008, o 20:50
Posty: 58
Lokalizacja: Meadows of heaven
Nie cierpię Astral Romance z AFF. Uszy wysiadają, i Tuo nawet tam lepiej śpiewa niż Tarja w solówce. Pomińmy sam instrumentalny wstęp, któremu brakuje nóg.
Deep Silent Complete jest dość nudne. A ja se głupia zgrałam to na telefon, marnując tylko miejsce na jakże wielkiej półgigowej karcie pamięci tylko dlatego, że mi się tam gitara podoba. I żal mi wywalić, bo to NW w końcu...

_________________
Just remember...
Dreams don't come true.
They only become nightmares.

Brushes on avatar by http://ro-stock.deviantart.com


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 kwi 2008, o 18:30 
Byt Transcendentny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2007, o 00:20
Posty: 4823
Lokalizacja: Gród Kraka
Celebrintal napisał(a):
Nie cierpię Astral Romance z AFF. Uszy wysiadają, i Tuo nawet tam lepiej śpiewa niż Tarja w solówce. Pomińmy sam instrumentalny wstęp, któremu brakuje nóg.
Deep Silent Complete jest dość nudne. A ja se głupia zgrałam to na telefon, marnując tylko miejsce na jakże wielkiej półgigowej karcie pamięci tylko dlatego, że mi się tam gitara podoba. I żal mi wywalić, bo to NW w końcu...

Nie przekonuje Cie wersje live?? Mnie wlasnie wykonanie z From Wishes To Eternity jakos inaczej nastawilo..bo znalem je przed studyjnym :D

_________________
"This Is Who I Am, Escapist, Paradise Seeker"


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Przejdź na stronę <<  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  >>

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron