| Ocean Souls https://forum.oceansouls.pl/ |
|
| Manowar https://forum.oceansouls.pl/viewtopic.php?f=3&t=681 |
Strona 21 z 21 |
| Autor: | Pavlina [ 21 sty 2016, o 08:44 ] |
| Tytuł: | Re: Manowar |
A pamiętacie starą, pijaną i jarającą babę w ciąży? |
|
| Autor: | Rabid Raccoon [ 21 sty 2016, o 11:54 ] |
| Tytuł: | Re: Manowar |
Frytki o 3.00 jak i Popuś, Ojciec... przeszło do historii. Sam koncert mimo że: krótki (ale pewnie nawet po secie trwającym 4 godziny bym to powiedziała, Lord of Steel, braku Blood of my Enemies czy Brothers of Metal uważam za udany. A wspomniane piekło przy Hail and Kill było warte... wydanego hajsu Specjalne podziękowania dla Pauliny za gościnę! :* Pavlina napisał(a): A pamiętacie starą, pijaną i jarającą babę w ciąży? Zawsze coś ciekawego mnie ominie... |
|
| Autor: | Ivanhoe [ 21 sty 2016, o 13:00 ] |
| Tytuł: | Re: Manowar |
Bo nie poszłaś jarać na balkon. Znaczy, ja poszedłem dla towarzystwa, ale dla tego widoku warto było postać te parę minut na mrozie. Swoją drogą jest to ciekawy świat, w którym na każdym kroku potrzebne są zaświadczenia, świstki, papierki i inne duperele, a nie trzeba mieć żadnych kompetencji dla najbardziej odpowiedzialnej roli w ogóle - wychowywania nowego człowieka i dbania o niego na każdym etapie życia. Co do setlisty, to mam jeszcze takie przeczucie (a raczej nadzieję), że doczekamy się trasy, na której będą grali tylko utwory z pierwszych 4 płyt. Iron Maiden, Scorpions - powroty do początków/wczesnych lat twórczości są praktycznie zawsze dobrze przyjmowane przez fanów. |
|
| Autor: | Rabid Raccoon [ 30 wrz 2019, o 17:11 ] |
| Tytuł: | Re: Manowar |
Mama mi mówiła, żeby nie tykać gówna, bo śmierdzi. Ja jednak jej nie posłucham i wrzucę tu ńjósa. Który śmierdzi. https://www.terazmuzyka.pl/aktualnosci/ ... zyste.html Pewnie zaraz ktoś postanowi mnie odstrzelić pod zarzutem celowego zarażania wścieklizną i zjedzie mnie, bo z perspektywy poprzednich postów powinnam głaskać Karla po głowie i wysyłać mu paczki do pierdla (najlepiej z wazeliną i kolejnymi taśmami, bo pewnie mu ich brakuje za kratkami), ale właśnie... DAMN IT KARL!! Przyznaję, że kiedy przeczytałam pierwszego newsa o aresztowaniu, zaczęłam się śmiać, że pewnie gorące siedemnastki już nie chcą wskakiwać same do łóżek, więc trzeba było się jakoś pocieszyć. Kiedy padło stwierdzenie, że nagrania znalezione na jego komputerze przedstawiały osoby poniżej dwunastego roku życia, trochę mi zrzedła mina, a potem zebrało mi się na wymioty. Dobiciem była wiadomość, że linia obrony ma się opierać na tym, że nagrania znalazły się na dysku z powodu traumatycznych przeżyć z dzieciństwa... Nosz kur... Dalsza część właściwie nadaje się do tematu o byciu fanem, ale zostanie to tutaj. Mogę pisać o utracie szacunku do Logana, jako człowieka, jednak nie mam zamiaru brodzić w szambie i wywalać płyt na hasiok, bo jednak trochę mnie ta skromna kolekcja kosztowała, deklarować całkowitą utratę szacunku do zespołu itd., bo nie. Zespół to nie tylko ten jeden gitarzysta, to też reszta zespołu, która całkiem ładnie strzeliła sobie w stopę (heca z Hellfest, ale nie miałam w planach tej imprezy, więc mnie to osobiście nie dotknęło). Zespół to też te płyty do których bardzo chętnie wracam. Zwłaszcza do "The Triumph of Steel" (tak, liczyłam, że Shankle wróci, ale niestety). I kilka całkiem fajnych wspomnień, dlatego jest to dla mnie przykre, że zespół jest teraz jedynie parodią samych siebie, a nie tym, czym kiedyś był. |
|
| Autor: | Ivanhoe [ 31 paź 2019, o 11:06 ] |
| Tytuł: | Re: Manowar |
Gdy te njusy wyszły rok temu to skutecznie obrzydziły mi słuchanie tego zespołu. Dopiero ostatnio zacząłem sobie odświeżać co nieco, głównie z czasów bez Logana, ale Heart of Steel w nowej wersji też parę razy poleciało. Gdyby wyszła jakaś afera z czymś innym, to łatwiej przyszłoby mi oddzielenie twórczości muzycznej od osobistego spierdolenia, ale z GMD ciężko. |
|
| Strona 21 z 21 | Strefa czasowa: UTC + 1 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|